🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Jak urządzić pokój dla dziewczynki i chłopca – zainspiruj się

Naklejki zwierzaki

Pokój dla dziewczynki i chłopca – pomysły na zaaranżowanie wspólnej przestrzeni

Pokój dla dziewczynki i chłopca – dekorowanie pokoju dziecka to wdzięczne zadanie, szczególnie jeśli możemy to robić z udziałem głównego zainteresowanego. Dzieci odznaczają się nieograniczoną wyobraźnią, więc mogą być doskonałymi doradcami w kwestii wyboru najlepszej dekoracji do swojego królestwa.

Plakaty, obrazy, naklejki albo tapety z grafikami z pewnością zdobędą uznanie zarówno najmłodszych, jaka i nieco starszych dzieci. Wśród propozycji dekoratorskich znajdziemy zarówno takie, które sprawdzą się w pokoju chłopca i dziewczynki.

Do pierwszej kategorii zaliczymy wszelkie grafiki inspirowane sportem lub motoryzacją, zaś do drugiej dekoracje z motywami księżniczek, serduszek i kwiatów. Przejrzysta stylistyka, prosta forma i pogodna tematyka na grafikach przeznaczonych dla naszych pociech sprawią, że ten typ dekoracji będzie wymarzonym prezentem dla dzieci. Polecane dekoracje do pokoju dla dziewczynki i chłopca:

  • dekoracje z alfabetem
  • dekoracje z napisami
  • dekoracje z górami

Zobacz naszą kolekcję dekoracji do pokoju dziewczynki i chłopcahttps://bajecznepokoje.pl/kategoria-produktu/dla-rodzenstwa/

Dekoracje dla dzieci to szeroka gama wyborów!

Kolaże z fotografiami sympatycznych zwierzątek, grafiki z abecadłem wydrukowanym kolorową czcionką lub z postaciami z bajek, sprawdzą się w pokojach maluchów. Dla nieco starszych dzieci powstały plakaty ze słowami wierszy, piosenek, żartobliwych powiedzonek, a nawet…modlitw. Natomiast pokój młodzieżowy to miejsce gdzie doskonale będzie wyglądała na przykład mapa świata, utrzymana w nieco bardziej stonowanej kolorystyce.

Pokój dla dziewczynki i chłopca – na niektórych grafikach wydrukowana została z kolei tabliczka mnożenia. Powieszenie jej na ścianie z pewnością pomoże uczniom zapamiętać poszczególne działania matematyczne. Takie dekoracje to idealne połączenie funkcji estetycznych i edukacyjnych.

Spośród propozycji plakatów przeznaczonych do pokoju dziewczynki i chłopca znajdziemy zarówno takie, które wydrukowano na wysokogatunkowym papierze plakatowym, jak również w formie naklejek.

Ta druga opcja pozwala na kilkakrotne zmienianie miejsca plakatu poprzez odklejanie i ponowna naklejanie na wybraną powierzchnię. Dobrym pomysłem jest też oprawienie klasycznych plakatów w odpowiednio dobrane ramy. Wydruki charakteryzuje wysoka jakość wykonania, soczyste kolory i różnorodność, jeśli chodzi o wzory i rozmiary dekoracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *