20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Obrazy dla dzieci mapa Polski

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Obrazy dla dzieci mapa Polski sprawdzą się w pokoju starszego dziecka, które rozpoczęło swoją przygodę z nauką w szkole podstawowej. Pomogą mu w nauce obrazy mapy Polski oraz sprawią, że szybciej zapamięta poszczególne informacje dotyczące naszego kraju. Jeśli jednak wolisz zapełnić całą ścianę w pokoju Twojego dziecka mapą Polski zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty z fototapetami dla dzieci mapa Polski, które znajdziesz tutaj.

Obrazy dla dzieci mapa Polski ozdobią ścianę Twojego dziecka

Obrazy dla dzieci mapa PolskiUdekoruj pokój swojego dziecka za pomocą obrazów dziecięcych z mapą Polski. Spraw, aby przestrzeń pokoju Twojego dziecka była ładna i posiadała elementy edukacyjne. Delikatne kolory obrazów edukacyjnych dla dzieci sprawią, że nie będą się mocno wyróżniać na tle ściany. Posiadamy obrazy edukacyjne dla dzieci w odcieniach: niebieskiego, brązu, szarości i bieli. Za pomocą jasnych i neutralnych odcieni obraz idealnie wkomponuje się w aranżację, każdego koloru pokoju.

Obrazy dziecięce z mapą Polski posiadają nazwy województw wraz z ich stolicami, najwyższe szczyty górskie, największe jeziora oraz rzeki w Polsce. Niektóre z map posiadają widoczne granice województw, dzięki czemu Twoje dziecko szybciej zapamięta mapę Polski. Obraz edukacyjny dla dzieci przedstawia charakterystyczne dla danego miasta motywy jak na przykład: krakowskie precle czy kolumnę Zygmunta w Warszawie.

Przedstawione mapy Polski na naszych obrazach edukacyjnych dla dzieci posiadają wszystkie najważniejsze informacje. Z pewnością znajdziesz na nich sąsiadów naszego kraju. W wyniku czego Twoje dziecko zapamięta nazwy krajów sąsiadujących wraz z ich flagami. Róża wiatrów umieszczona w rogu obrazu z mapą Polski sprawi, że Twoje dziecko szybciej nauczy się kierunków stron świata.

Oferowane przez nas obrazy edukacyjne przyczynią się do efektywnej nauki Twojego dziecka

Zadbaliśmy, o każdy detal naszych obrazów dziecięcych z mapą Polski. Dzięki temu boki obrazu również posiadają kolor pasujący do całego obrazu edukacyjnego. Wodoodporne płótno winylowe, z którego wykonany jest obraz z mapami Polski dla dzieci sprawi, że obraz nie straci swoich wyrazistych kolorów. Płótno winylowe jest trwałym materiałem dzięki czemu, na dłużej obraz edukacyjny będzie mógł zagościć w pokoju Twojego dziecka. Dzięki swojej mobilności możesz umieścić obraz dla dzieci z mapą Polski, w każdym miejscu na ścianie. Również możesz zmienić mu miejsce przy ewentualnym przemeblowaniu pokoju Twojego dziecka.