🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Mapa świata na ścianę do przedszkola

Wyświetlanie 1–30 z 37 wyników

Mapa świata na ścianę do przedszkola to kategoria, w której znajdziesz motyw mapy świata w postaci różnych produktów. Przede wszystkim jest to plakat, naklejka oraz fototapeta. Z pewnością wybierzesz odpowiedni rodzaj dekoracji ściennej pasujący do sali dydaktycznej w przedszkolu. Zapoznaj się z mapą Polski, która również występuje w różnych postaciach zdobiących ścianę w przedszkolu. Mapy Polski na ścianę do przedszkola znajdziesz tutaj.

Mapa świata na ścianę do przedszkola skupi na sobie wzrok niejednej pociechy

Mapa świata do przedszkola Zadbaj o doskonałą dekorację ścian w przedszkolu, która dodatkowo będzie pełnić funkcję edukacyjną. Mapy świata doskonale będą dekorować całą ścianę w postaci fototapety. Ponieważ dzieci będą miały możliwość dokładnego zapoznania się z danymi kontynentami oraz oceanami i morzami. Plakaty bądź obrazy ukazujące mapy świata będą doskonała dekoracją jeżeli nie chcesz zabierać całej przestrzeni ściany na daną grafikę lub chcesz udekorować ścianę różnorodnymi edukacyjnymi dekoracjami ściennymi.

Motyw mapy świata widniejący na plakatach posiada elementy, które ukazują zwierzęta bądź osoby zamieszkujące dany region. Występującą roślinność oraz klimat jaki możemy napotkać na danym kontynencie. Niewątpliwie jest to motyw płatka śniegu. Na naszej stronie internetowej znajdziesz również delikatne motywy, które ukazują bawiące się dziewczynki lub zwierzątka na tle mapy świata.

Ukazane kolory na mapach świata do przedszkola posiadają różnorodne odcienie. Znajdziesz pastelowe kolory w odcieniach beżu, szarości oraz błękitu. Niewątpliwie plakaty z motywem mapy świata przedstawiające więcej szczegółów charakteryzują się szeroką paletą barw. Dodatkowo na fototapetach możemy również zauważyć odcienie poszczególnych kontynentów, które nawiązują do występującej tam roślinności.

Mapa świata do przedszkola będzie doskonałą dekoracją, która dodatkowo pełni funkcję edukacyjną

Zapoznaj się z dekoracją ścienną mapy świata do przedszkola, która udekoruje salę przedszkolną wyjątkowym motywem edukacyjnym. Z pewnością nasze fototapety umieszczone na ścianie z motywem mapy świata udekorują Twoją salę. Dodatkowo dekoracje ścienne dają Ci możliwość wykorzystania ich do nauki przedszkolaków. Fototapety posiadają szeroką paletę materiałów z których są wykonane. Dlatego masz możliwość wyboru odpowiedniego rodzaju fototapety, która na długo zagości na ścianie w przedszkolu. Obrazy wykonane są z płótna, które odporne jest na zachlapania. Plakaty wykonane są z grubego, mięsistego materiału. Zakupiona dekoracja może zostać wyprodukowana pod Twoje wymiary.