20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety dla dzieci chmurki, gwiazdki i księżyce

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

cena od: 18 

Fototapety dla dzieci chmurki, gwiazdki i księżyce to nowoczesne dekoracje ścienne. Pewnie każdy rodzić stoi przed nie łatwym zadaniem urządzenia dziecięcego pokoju. Trudności jakie można napotkać jest kilka. Po pierwsze urządzając pokój malutkiego dziecka nie wiemy jeszcze co będzie lubić i jakie będą jego pasje. Dlatego warto pamiętać o neutralnym i uniwersalnym wzornictwie. Po drugie warto wybrać taki wzór, który później dla starszego dziecka nie będzie zbyt dziecinny. W taki sposób urządzisz pokój na wiele lat. Oczywiście ważne są trendy i moda jaka panuje w obecnym czasie.

Fototapety do pokoju dziecka z gwiazdkami, księżycem i chmurkami

Fototapety dla dzieci chmurki, gwiazdki i księżyce to dekoracje, które świetnie sprawdzą się w pokoju chłopca jak i dziewczynki. Dekoracje ścian z motywem nieba są uniwersalne i praktycznie będą pasować do każdego stylu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz ciekawe fototapety z gwiazdkami w różnych kolorach. Fototapety z księżycami dostępne są w kilkunastu wariantach, gdzie sam księżyc jest przedstawiony na wiele sposobów. U nas kupisz także fototapety z motywem słodkich chmurek.

W tej kategorii kupisz fototapety w kolorze miętowym, z przewaga niebieskiego i odcieniach szarości. Na specjalne życzenie klienta możemy zmienić kolor dekoracji, na taki pasujący do wnętrza. Istnieje również możliwość zamówienia fototapety na wymiar ściany.