Ostatni dzwonek na przygotowanie pokoju dla ucznia: -30% wszystkie dekoracje podaj w koszyku KOD: SZKOŁA Rabat obejmuje także fototapety na wymiar. Podaj hasło SZKOŁA podczas zamawiania na wymiar przez telefon lub e-mail.

Fototapety dla dzieci chmurki, gwiazdki i księżyce

Wyświetlanie wszystkich 19 wyników

Dekoracje do przedszkola

Bajkowy plakat dla dziecka

18 310 

dekoracje chmurki i gwiazdki

Foto-tapeta gwieździste niebo

70 720 
70 720 
49 609 

dekoracje dla niemowlaka

Fototapeta z budynkami i księżycem

49 609 
112 450 

dekoracje dla niemowlaka

Fototapeta z jeżem i balonikami

70 720 

Dekoracje dla dziewczynki

Fototapeta z królikami i zamkiem

49 609 

dekoracje chmurki i gwiazdki

Fototapeta z księżycem i zwierzętami

70 720 
49 609 
70 720 
112 450 

Dekoracje czarno-białe i szare

Fototapeta z motywem gór i króliczków

49 609 
49 609 

Beżowe dekoracje do pokoju dziecka

Fototapeta z motywem latających samolotów

49 609 
49 609 

dekoracje dla niemowlaka

Fototapeta z motywem zwierząt

49 609 

Dekoracje do świetlicy

Motyw księżyca i misia na tapecie

49 609 

Dekoracje do świetlicy

Myszki w balonie jako fototapeta

49 609 

Fototapety dla dzieci chmurki, gwiazdki i księżyce to nowoczesne dekoracje ścienne. Pewnie każdy rodzić stoi przed nie łatwym zadaniem urządzenia dziecięcego pokoju. Trudności jakie można napotkać jest kilka. Po pierwsze urządzając pokój malutkiego dziecka nie wiemy jeszcze co będzie lubić i jakie będą jego pasje. Dlatego warto pamiętać o neutralnym i uniwersalnym wzornictwie. Po drugie warto wybrać taki wzór, który później dla starszego dziecka nie będzie zbyt dziecinny. W taki sposób urządzisz pokój na wiele lat. Oczywiście ważne są trendy i moda jaka panuje w obecnym czasie.

Fototapety do pokoju dziecka z gwiazdkami, księżycem i chmurkami

Fototapety dla dzieci chmurki, gwiazdki i księżyce to dekoracje, które świetnie sprawdzą się w pokoju chłopca jak i dziewczynki. Dekoracje ścian z motywem nieba są uniwersalne i praktycznie będą pasować do każdego stylu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz ciekawe fototapety z gwiazdkami w różnych kolorach. Fototapety z księżycami dostępne są w kilkunastu wariantach, gdzie sam księżyc jest przedstawiony na wiele sposobów. U nas kupisz także fototapety z motywem słodkich chmurek.

W tej kategorii kupisz fototapety w kolorze miętowym, z przewaga niebieskiego i odcieniach szarości. Na specjalne życzenie klienta możemy zmienić kolor dekoracji, na taki pasujący do wnętrza. Istnieje również możliwość zamówienia fototapety na wymiar ściany.