🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Plansze z alfabetami do przedszkola

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Plansze z alfabetami do przedszkola to kolekcja ślicznych plakatów z motywem edukacyjnym, które zachęci dziecko do nauki literek. Dodatkowo ukazane motywy oraz kolory sprawią, że dziecko będzie zainteresowane dekoracją ścienna i skupi na niej swój wzrok. Dzięki czemu utrwali sobie kolejność występowanych literek oraz powiązanych z nimi rzeczami. Zapoznaj się również z planszą z cyferkami do przedszkola, która usprawni naukę liczenia. Planszę z cyferkami do przedszkola znajdziesz tutaj. 

Plansze z alfabetami do przedszkola idealnie będą pełnić rolę edukacyjną dla najmłodszych

Plansza z alfabetem do przedszkola Wyjątkowe plakaty z alfabetem do przedszkola będą idealnie pełnić rolę edukacyjną dla Twoich wychowanków. Ponieważ na plakacie możemy zauważyć w odpowiedniej kolejności zapisany alfabet oraz zapisane słowo do odpowiadającej im literki. Dzięki ukazanej metodzie dziecko szybciej nauczy się dokładnej kolejności alfabetu. Dodatkowo pociecha będzie czerpać z tej metody nauki alfabetu przyjemność.

Ukazane motywy na plakacie z alfabetem przedstawiają zwierzątka bądź rzeczy, które przypisana są do danej literki. Dodatkowo różnorodność zapisanych liter oraz tła występującego na plakacie. Z pewnością sprawi, że wprowadzisz do wnętrza sali przedszkolnej wyjątkowy wygląd oraz podkreślisz dziecięcą aranżację. Na naszej stronie internetowej możesz również zauważyć dyptyk, który przedstawia alfabet oraz motyw jelenia. Z pewnością dekoracja będzie doskonale dekorować większą ścianę. Ponieważ zajmie jej większą powierzchnię oraz zachowa spójność dekoracji. Ponieważ plakaty będą nawiązywać do siebie widniejącym motywem oraz kolorem.

Plansze z alfabetami do przedszkola charakteryzują się szeroką paletą kolorów. Jeszcze bardziej podkreślającą motyw dziecięcy oraz przykuwający ich uwagę. Niektóre z plansz z alfabetem do przedszkola posiadają jeden kolor przewodni oraz neutralny. Dlatego masz możliwość dopasowania danej dekoracji ściennej z alfabetem do przedszkola. Pasującą doskonale do wnętrza sali przedszkolnej.

Plakaty z alfabetem do przedszkola wykonane są z trwałego papieru, który na długo będzie dekorował salę przedszkolną

Widniejące na naszej stronie internetowej plakaty z alfabetem do przedszkola przedstawiają piękną dekorację ścienną, która wykonana jest wysokiej jakości materiałów. Papier, z którego wykonana jest plansza z alfabetem do przedszkola jest mięsisty, trwały. Z pewnością doskonale będzie dekorował salę przedszkolną przez długi okres czasu. Plakat z alfabetem może zostać wykonany pod wymiar Twojej ramki. Jeżeli jednak nie posiadasz ramki możesz zakupić ją w naszym sklepie, a otrzymasz plakat gotowy do zawieszenia.