20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Co można okleić w pokoju dziecka? – Piękne naklejki do pokoju dziecka.

naklejki do pokoju dziecka

Co można okleić w pokoju dziecka? Zobacz naklejki na ściany, meble, drzwi i szyby

Pokój dziecięcy to prawdziwe królestwo kolorów i wzorów czerpanych z pięknych baśni, filmów rysunkowych i książeczek dla dzieci, w których pojawiają się wyłącznie pozytywni. Godni naśladowania bohaterowie. Otaczanie dziecka takimi motywami sprawia, że dorasta ono w przyjemnej. Bezpiecznej atmosferze, a jego emocje kształtują się pozytywnie i we właściwym kierunku. Kolorowe dekoracje nie są wcale trudne do wykonania, a rodzice, którzy nie mogą sobie pozwolić na kosztowne remonty z pewnością docenią atuty kolorowych naklejek ściennych.

To nie tylko sposób na piękną dekorację dziecięcego kącika, ale też łatwa w wykonaniu ozdoba, która nie wymaga gruntownego remontu wnętrza. Bardzo polecamy naklejki do pokoju dziecka do oklejenia ścian i mebli.

W kolekcji znalazło się wiele typowo bajkowych postaci, dzięki którym nie będzie problemem zaproszenie dziewczynki do zamku księżniczki lub udekorowanie pokoju baśniowym lasem, w którym mieszkają jednorożce. Mniejsze dzieci do dyspozycji mają zabawne pluszowe misie, owieczki, zajączki. Kolorowe rybki i wielu innych przedstawicieli świata zwierząt, którzy nie tylko bawią, ale i uczą zapamiętywać swoje imiona.

Naklejki do pokoju dziecka – praktyczne dekoracje na ściany i meble

Tutaj kupisz naklejki do pokoju dziecka

Kolorowe naklejki do pokoju dziecięcego to również propozycje dla chłopców pasjonujących się piłka mnożna, motoryzacją. Jazda na rowerze czy samolotami. Każdy przedszkolak poczuje się, jak w domu, jeśli na ścianie zagości energiczny piłkarz popisujący się żonglerką. Dla starszych wśród naklejek można wybierać modele motocykli, doskonale komponujące się w drewnianym łóżkiem w podobnym stylu i kraciastymi narzutami w kolorach flagi startowej. Możliwości wyboru odpowiednich dekoracji jest bardzo wiele. A każda z nich w ciekawy sposób zmieni wystrój pokoju dziecka i sprawi. Ponieważ że będzie ono miało ten wyjątkowy klimat, w którym maluch będzie czuł się doskonale. Polecamy:

  • Okleiny na meble do pokoju dziecka
  • Naklejki na drzwi do pokoju dziecięcego
  • Samoprzylepne dekoracje na ściany

Naklejki ścienne to dekoracje, które mają bardzo wiele atutów. Przede wszystkim urzekają pięknem kolorów i detali, dzięki czemu przyciągają wzrok i nawet, jeśli są niewielkie. Też pięknie dekorują wnętrze. Naklejki dają też możliwość dopasowania ich wielkości do miejsca, w którym mają być umieszczone. Ta sama księżniczka, motylek czy jednorożec równie efektownie ozdobią dużą ścianę nad biurkiem. Jak i mały kącik pomiędzy meblami. Możliwość zamówienia naklejek na wymiar pozwala też na tworzenie z nich całych kompozycji, szlaczków czy zespołów. Co szczególnie przydaje się w dużych salach przedszkolnych i większych przestronnych pokojach o niskim umeblowaniu. Tutaj kupisz samoprzylepne dekoracje do pokoju rodzeństwa: https://bajecznepokoje.pl/kategoria-produktu/dla-rodzenstwa/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *