🍭 Kolorowy zawrót głowy 🌴 Ozdabiaj ściany 🏠 dekoracjami ➡️21% TANIEJ ↩️ podaj w koszyku 🍉 kod: KOLOROWY 🍍 i kupuj z rabatem.

Fototapety dla dzieci z górami

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

dekoracje chmurki i gwiazdki

Bolek i Lolek na foto-tapecie

98 1188 

Dekoracje czarno-białe i szare

Foto-tapeta z dziewczynka i księżyc

98 792 
98 1188 

Dekoracje czarno-białe i szare

Fototapeta z motywem gór i króliczków

98 1188 

dekoracje dla niemowlaka

Fototapeta z motywem góry i budynków

98 792 

Dekoracje dla rodzeństwa

Fototapeta z motywem samolotów i gór

98 1188 

dekoracje dla niemowlaka

Fototapeta z motywem zwierząt

98 1188 
98 1188 
98 1188 

Beżowe dekoracje do pokoju dziecka

Fototapeta za górami za lasami i chmurami

98 1188 

dekoracje chmurki i gwiazdki

Indiańska para- tapeta

98 1188 

Dekoracje czarno-białe i szare

Indiańska zabawa na fototapecie

98 1188 

Dekoracje dla przedszkolaka

Latające helikoptery na fototapecie

98 1188 

Fototapety dla dzieci balony

Miarka wzrostu z motywem króliczka i gór

132 

Fototapety dla dzieci chmurki, gwiazdki i księżyce

Szara miarka wzrostu z króliczkami

132 

Dekoracje do świetlicy

Tapeta z kolorowym i bajkowym miastem

98 1188 

Dekoracje czarno-białe i szare

Zwierzęta na pagórkach- fototapeta

98 1188 

Fototapety dla dzieci z góramiFototapety dla dzieci z górami to wyjątkowe dekoracje na ściany w pokoju dziecięcym. Góry to bardzo modny motyw w dekorowaniu ścian w pokoikach dzieci. Takie wzory charakteryzują się minimalizmem i prostą ilustracją. Tapety z górami są przedstawiane jako proste ikony bez pokazywania szczegółów. Motyw góry na większości wzorów jest przestawiane jako szpiczaste trójkąty, z prostym zarysem szczytu. Ponieważ sam rysunek gór jest prosty, dlatego tapety te są przyozdobione ciekawymi elementami. Dodatkami dekoracyjnymi są gwiazdy, chmurki, księżyc, latające balony lub zwierzątka. Tapety z motywem gór są najczęściej dostępne w odcieniach szarości. Ponieważ nasi projektanci podążają za modnymi trendami, tapety z górami w naszym sklepie dostępne są również w kolorze miętowym, turkusowym i jasno-różowym. 

Fototapety z górami na ścianę do pokoju dziecka

Fototapety dla dzieci z górami to świetna dekoracja ściany do pokoju dziecka urządzonego w stylu skandynawskim. Minimalistyczne wzory świetnie sprawdzą się na ścianie za łóżeczkiem. Dlatego takie dekoracje w szczególności polecamy do przyozdobienia ścian w pokoju niemowlaków oraz kilkulatków. W naszym sklepie możesz zamówić dekorację ściany z motywem gór pod wymiar.

Ozdabianie ścian górami to najmodniejszy motyw wykorzystywany w pokojach dzieci. Dlatego koniecznie zapoznaj się z ofertą fototapet w naszym sklepie internetowym. U nas znajdziesz śliczną fototapetę z szaro-miętowymi górami, które sprawdzą się w pokoju małego chłopca. Natomiast do pokoju dziewczynki polecamy szare góry z księżycem i dziewczynką. Foto-tapety z górami sprawdzą się też w pokoju siostry i brata. Ponieważ wiemy że ozdabianie takiego pokoju nie jest proste, dlatego fototapety z górami projektowaliśmy w sposób neutralny. Dzięki temu będą pasować na ścianę rodzeństwa.

x