Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Fototapety na salę zabaw dla dzieci

Wyświetlanie 1–30 z 179 wyników

cena od: 714 
cena od: 714 
cena od: 714 
cena od: 714 
cena od: 714 
cena od: 714 

Fototapety na salę zabaw dla dzieci sprawią, że przebywanie i zabawa w takiej sali będzie przyjemniejsza. Dostarczają dzieciom wielu emocji i przyjemności. Zachęć dzieci do wspólnej zabawy i odkrywania świata przyrody z fototapetą. Jeżeli chcesz przyozdobić świetlicę dodatkowo o obrazki, zachęcamy do zapoznania się z ofertą plakatów na salę zabaw dla dzieci, które znajdziesz tutaj. 

Fototapety na salę zabaw dla dzieci sprawią, że pociechy chętniej będą spędzały w nich swój czas

Fototapety do sali zabawJeżeli szukasz fototapety na salę zabaw dla dzieci z pewnością znajdziesz u nas motyw, który Cię zainteresuje. Posiadamy motywy bajkowe, na których znajdziemy między innymi: elfy, wróżki, zwierzątka oraz bajkowe ilustracje. Dzięki takim motywom dzieci chętniej będą spędzały czas bawiąc się z rówieśnikami, ale również fototapeta może tworzyć dzięki swojej ilustracji tło całej zabawy.

Fototapety na świetlicę idealnie sprawdzą się, aby pełnić funkcję edukacyjną. Za pomocą motywów mapy świata i mapy Polski. Dzięki swojemu wyglądowi fototapeta z motywem mapy zachęci małych podróżników do poznawania zakątków świata i otaczającej nas przyrody. Na fototapetach do świetlicy dla dzieci z motywem mapy możemy zauważyć charakterystyczne dla danego miejsca rzeczy. Mogą to być zwierzęta zamieszkujące dany kontynent, budowle kojarzące się z danym krajem lub miejscem oraz występujące gleby lub klimat na danym kontynencie. Mały podróżnik z pewnością zechce odkrywać tajemniczy świat przyrody oraz krajów.

Do sali zabaw idealnie sprawdzi się również samoprzylepna miarka wzrostu, która występuje w różnych kolorach oraz motywach. Możemy zauważyć motywy: dinozaura, myszki czy króliczka. Za pomocą samoprzylepnej miary wzrostu dzieci chętnie będą sprawdzać swój wzrost tym samym zaobserwują jak dużo udało im się urosnąć przez ostatni okres.

Stwórz idealne miejsce dla najmłodszych również zachęcające do nauki z naszymi fototapetami do świetlicy

Posiadamy szeroką ofertę ponad sześćdziesięciu fototapet do sali zabaw. Zapoznaj się z naszą ofertą fototapet i wybierz wzór pasujący do aranżacji wnętrza Twojej sali zabaw. Fototapety na świetlicę wykonywane są na dowolny wymiar. Dzięki czemu fototapeta do sali zabaw idealnie wkomponuje się w ścianę. Niektóre nasze fototapety mają szeroki wybór tworzywa z jakiego są wykonane. Dlatego masz możliwość dobrania materiału fototapety na świetlicę tak, aby służyła na długi okres użytkowania.