🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Naklejki z mapami świata dla dzieci

Wyświetlanie jednego wyniku

Naklejki z mapami świata dla dzieci idealnie sprawdzą się do przyozdobienia niewielkiego fragmentu ściany w pokoju Twojego dziecka. Nada się również idealnie, aby ukryć widoczne dla oka uszkodzenie ściany. Naklejka z kontynentami dla dzieci sprawdzi się także do poznawania świata oraz nazw zwierząt zamieszkujące poszczególne kontynenty.

Naklejki z mapami świata sprawdzą się również jako dekoracja wnętrza pokoiku Twojego dziecka

Naklejki z mapą świataJeśli zdecydujesz się na naklejki z mapami świata dla dziecka sprawisz, że przestrzeń w jego pokoju stanie się bardziej kolorowa. Dzięki temu, że naklejka edukacyjna jest przeźroczysta idealnie wpasuje się, w każdy kolor ścian pokoju Twojego dziecka. Dlatego wymarzony kolor ścian pokoju dziecka nie jest przeszkodą. Gdyż naklejka z kontynentami zajmuje tylko fragment ściany nie wpływając na zmianę jej koloru.

Naklejki dziecięce z kontynentami idealnie sprawdzą się w pokoju dziecka, które kocha podróże oraz przyrodę. Za pomocą naszych naklejek z mapami świata dla dzieci możesz wspólnie z dzieckiem umieścić nazwy kontynentów i oceanów na mapie oraz zwierzęta. W rezultacie nasze naklejki z mapami świata mogą pełnić również rolę edukacyjną. Dostarczy ona dziecku wielu wrażeń z przyklejania samoprzylepnej naklejki na ścianie oraz uzupełniania naklejki z kontynentami dla dzieci wspólnie z Tobą. Za pomocą dołączonych naklejek z nazwami kontynentów i oceanów.

Tego rodzaju naklejki z kontynentami sprawdzą się w pokoju każdego dziecka. W wyniku czego od małego dzieci mogą poznawać nazwy kontynentów i oceanów jakie znajdują się na świecie. Przyczyni się ona do sprawnej nauki i chęci poznawania świata. Polecamy również naklejki ze zwierzętami na ścianę do pokoju Twojego dziecka, które przedstawiają wiele ciekawych motywów i kolorów. Naklejki dla dzieci ze zwierzętami znajdziesz tutaj.

Samoprzylepna naklejka edukacyjna ułatwi Ci samodzielne umieszczenie jej na ścianie

Dzięki łatwej w montażu samoprzylepnej naklejce z mapą świata możesz samodzielnie z dzieckiem zdecydować gdzie będzie najlepsze dla niej miejsce w jego pokoju. Swoimi niewielkimi rozmiarami sprawi, że pokój Twojego dziecka nabierze wyjątkowego wyglądu jednocześnie ozdabiając ścianę w pokoju dziecka.

Naklejka dziecięca z kontynentami jest biała, dzięki czemu przyczepiona do ściany nie przebija jej koloru. Zwierzęta występują w swoich naturalnych barwach lecz, aby nie przebijały koloru występującej farby na ścianie, polecamy przyklejanie ich bezpośrednio na mapie.