Ostatni dzwonek na przygotowanie pokoju dla ucznia: -30% wszystkie dekoracje podaj w koszyku KOD: SZKOŁA Rabat obejmuje także fototapety na wymiar. Podaj hasło SZKOŁA podczas zamawiania na wymiar przez telefon lub e-mail.

Plakaty dla dzieci czerwone

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Dekoracje czarno-białe i szare

Plakat – Moja rodzina moja siła

18 310 
18 310 

Dekoracje czerwone i brązowe do pokoju dziecka

Plakat – Soft kitty

18 310 

dekoracje alfabety, tabliczki mnożenia

Plakat z alfabetem w marynarskie wzorki

18 310 

Dekoracje czerwone i brązowe do pokoju dziecka

Plakat z motywem samochodu oraz imieniem Twojego dziecka

18 310 

dekoracje alfabety, tabliczki mnożenia

Podwójny plakat z czerwonym alfabetem i jeleniem

36 380 

Czerwone plakaty na ściany do pokoju dziecięcego

Plakaty dla dzieci czerwonePlakaty dla dzieci czerwone są idealne do upiększenia ścian w pokoju dziecięcym. Kolor czerwony jest świetnym dodatkiem na ściany do pokoju dziecka. Świetnym pomysłem na aranżacje wnętrza jest wykorzystanie dwóch kolorów. Dlatego zestawienie szarości i intensywnej czerwieni to pomysł idealny. Ponieważ nasi projektanci zauważyli właśnie taki trend, przygotowali najpiękniejsze plakaty w kolorze czerwonym. Dlatego znajdziesz u nas czerwony plakat z samochodem i imieniem dziecka. Jest tu też plakat z motywacyjnym napisem na białej cegle. Kupisz u nas także plakat z czerwonym alfabetem. Takie edukacyjne dekoracje ścian szczególnie sprawdzają się w pokoju dziecka. Dlatego że pomagają w nauce.

Plakaty w kolorze czerwonym sprawdzą się też na ścianie w pokoju brata i siostry. Dekoracje w kolorze czerwonym to idealny pomysł na aranżację pokoju chłopca i dziewczynki.