🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Plansze z tabliczką mnożenia

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Plansze z tabliczką mnożenia do przedszkola to kategoria dekoracji ściennych z funkcją edukacyjną. Ponieważ plakat do przedszkola mimo dekoracji będzie również pełnił rolę pomocy naukowej dla dzieci. W rezultacie dzięki plakatom z tabliczką mnożenia możesz w łatwy i przyjemny sposób przekazać dzieciom wiedzę, a widniejące motywy sprawią, że chętniej będą chciały ją utrwalać.

Plansze z tabliczką mnożenia do przedszkola umieszczone na ścianie w sali będą utrwalać dzieciom zdobytą wiedzę

Plakat z tabliczką mnożenia do przedszkola Tabliczka mnożenia ukazana na planszach do przedszkola przedstawiona jest w dwóch formach. Niewątpliwie możemy zaobserwować ją w formie tabeli bądź działań. Z pewnością dana forma tabliczki mnożenia widniejąca na planszy do przedszkola ułatwi maluchom naukę. Zadbaj o dekorację ścian w Twoim przedszkolu motywami naukowymi bądź przedstawiającymi bajkowe postacie. Zapoznaj się z fototapetami do przedszkola, które ukazują piękne, zaczarowane postacie z bajek oraz motywy edukacyjne. Fototapety do przedszkola znajdziesz tutaj.

Na motywach ukazanych na tabliczce mnożenia możemy zaobserwować: kosmos, dinozaury, zwierzęta oraz ptaszki. Z pewnością wymienione motywy przedstawione na planszach z tabliczką mnożenia będą doskonałą dekoracją sal przedszkolnych dla najmłodszych. Dodatkowo możemy zaobserwować delikatne wzory ukazane na plakatach z tabliczką mnożenia. Niewątpliwie jest to tło ukazujące motyw białej cegły oraz ciekawą formą papieru. 

Plansze z tabliczką mnożenia do przedszkola to doskonałe dekoracje, które będą idealnie zdobić salę przedszkolną widniejącymi kolorami. Ponieważ kolory ukazane na planszach z tabliczką mnożenia charakteryzują się subtelnymi odcieniami bądź neutralnymi. Niewątpliwie możemy wyróżnić odcienie: zieleni, brązu, różu, bieli i czerni. W rezultacie podstawowe kolory ukazane na planszach z tabliczkami mnożenia będą doskonale dekorować, każde wnętrze sali przedszkolnej.

Zadbaj o doskonałą formę nauki dzieci oraz dekoracji ścian z pomocą plakatów z tabliczką mnożenia do przedszkola

Ukazane plansze do przedszkola z tabliczką mnożenia powstały z mięsistego papieru, który będzie doskonale zdobił ściany w sali Twojego przedszkola przez długi okres czasu. Dodatkowo wykonamy plakat z tabliczką mnożenia do przedszkola pod rozmiar Twojej ramki. Jeżeli jednak nie posiadasz odpowiedniej ramki do plakatu zakup ją w naszym sklepie w odpowiednim rozmiarze. Posiadamy kolory, które będą doskonale podkreślać dodatki widniejące w sali przedszkolnej. Niewątpliwie są to odcienie: złota, czerni, srebra i bieli. Wybierz odpowiedni kolor ramki i ciesz się wspaniałą dekoracją Twojej sali przedszkolnej.