20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety dziecięce boho

Wyświetlanie 1–30 z 98 wyników

cena od: 714 
cena od: 714 

Fototapety dziecięce boho to kategoria najpiękniejszych fototapet z delikatnymi motywami w neutralnych kolorach. Z pewnością sprawdzą się idealnie jako dekoracja wnętrza Twojej małej pociechy. Sprawdź również „boho dreams” w naszej ofercie, gdzie znajdziesz przepiękne dekoracje wnętrza pokoju dziecka z motywami piór oraz delikatne odcienie brązu i beżu. Naszą kolekcję z dekoracjami „boho dreams” znajdziesz tutaj.

Fototapety dziecięce boho cieszą się swoją delikatnością oraz subtelnymi odcieniami

fototapety bohoFototapety z motywem boho charakteryzują się delikatnymi odcieniami oraz motywami. Możemy zauważyć subtelne odcienie między innymi: beżu, zieleni oraz brązu. Wnętrze pokoju Twojego dziecka stanie się przejrzyste i pełne tajemnic. Za pomocą widocznych na fototapecie wróżkach oraz bajecznego lasu. Delikatności fototapecie nadają ukazane na nich delikatne zwierzęta, lasy oraz stworzenia magiczne.

Głównymi motywami na naszych fototapetach boho są zwierzątka i dzieci. Dzięki tym motywom fototapety przybliżają dzieci do natury. W rezultacie Twoje dziecko pokocha otaczający nas świat. Dzięki czemu już od najmłodszych lat może się uczyć miłości dla istot, które razem z nami zamieszkują ziemię. Wzory zwierząt widniejące na fototapecie dla dzieci wraz z kolorowymi wianuszkami, nadają jej lekki klimat. Możemy wyróżnić również motywy botaniczne przedstawiające kwiaty oraz zieloną roślinność.

Fototapety do pokoju dziecięcego z motywem boho zagospodarują całą powierzchnię ściany. Dzięki czemu możesz stworzyć idealny obraz na ścianie w pokoju Twojego dziecka. Z pewnością odwiedzające Twoją pociechę dzieci zwrócą uwagę na niesamowity wygląd fototapety z motywem boho. Dobierając odpowiedni kolor reszty pokoju oraz dodatków. Możesz sprawić, że pokój dziecka jest przedłużeniem bajecznego motywu przedstawionego na fototapecie.

Stwórz w pokoju dziecka zaczarowany świat dzięki fototapetą z motywem natury

Posiadamy kilka rodzai materiałów z których wykonane są fototapety dla dzieci w naszym sklepie, z którymi warto jest się zapoznać i wybrać odpowiedni rodzaj materiału fototapety do pokoju Twojego dziecka. Zamawiając fototapetę masz możliwość zamówienia jej w dowolnym wymiarze. Dzięki czemu sam możesz zadecydować o zajmowanej powierzchni przez naszą fototapetę boho w pokoju Twojego dziecka. Fototapeta w delikatnych kolorach doskonale sprawdzi się obok łóżka Twojego dziecka. Zasypiający maluch będzie mógł spoglądać na baśniowy motyw.