Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Fototapety dla dzieci mapy świata

Wyświetlanie 1–30 z 35 wyników

cena od: 714 

Fototapety dla dzieci mapy świataFototapety dla dzieci mapy świata to dekoracje ścian idealne do pokoju ucznia. Fototapety z mapami świata to bardzo praktyczne ozdoby. Takie dekoracje mają aspekt edukacyjny. Pokazany w ciekawy sposób mapa świata zdobi ścianę a zrazem uczy dziecko. Dlatego Twoja pociecha może się nauczyć nazw kontynentów, zwierząt jakie mieszkają w danym rejonie oraz gdzie jest Polska. Biorąc pod uwagę tylko aspekt dekoracyjny nasze fototapety z mapami są utrzymane w najmodniejszych trendach dekorowania dziecięcych pokoi. W naszym internetowym sklepie kupisz fototapety z mapami świata w stylu skandynawskim.

Praktyczne fototapety z mapami świata dla dzieci

Fototapety dla dzieci mapy świata zamówisz pod wymiar ściany. Możesz również mienić kolor wzoru. Tak spersonalizowana dekoracja ściany będzie zdobić pokój Twojego dziecka prze długie lata. W naszym sklepie znajdziesz mapę z całego świata w wersji skandynawskiej. Kupisz też wersję klasyczną mapy politycznej świata z zaznaczonymi państwami i najważniejszymi miastami. Nie zabraknie tez fototapet z mapami w wersji dla najmłodszych dzieci. Na takich wzorach kontynenty są opisane w języku polskim oraz są przyozdobione ciekawymi ilustracjami zwierząt.

Fototapety z mapami na wymiar ściany są też idealne do szkoły i przedszkola. Dzięki praktycznej tapecie ukazującej mapę świata, uczniowie będą łatwiej zapamiętywać miasta, państwa a także inne charakterystyczne cechy miejsc na świecie.