20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety las i zwierzęta

Wyświetlanie 1–30 z 54 wyników

cena od: 714 
cena od: 714 

Fototapety las i zwierzęta cudownie wyglądać będą w pokoju Twojego dziecka. Leśne scenerie z motywem zwierząt i natury, przeniosą malucha do świata marzeń i wyobraźni. Jeśli zależy Ci na wprowadzeniu zaczarowanego lasu do pokoju  dziecka lecz w mniejszych dekoracjach polecamy zapoznać się z naszą ofertą obrazów z motywem lasu, które znajdziesz tutaj. 

Fototapety las i zwierzęta przeprowadzą Twoje dziecko do zaczarowanej krainy

Fototapety las i zwierzętaLas i zwierzęta przedstawione na naszych fototapetach dla dzieci nadadzą wnętrzu zaczarowanego klimatu. Spraw, aby Twoje dziecko poczuło się jak w innej krainie pełnej zwierząt, wróżek i tajemniczego lasu. Oferowane przez nas dziecięce fototapety z motywem zwierząt i lasu wpłyną pozytywnie na dziecięcą wyobraźnię. Sprawią, że spędzanie wolnego czasu w pokoju może być świetną zabawą. Dzięki czemu Twoje dziecko może razem z fototapetą dla dzieci las i zwierzęta stworzyć idealny motyw zabawy.

Na fototapetach dla dzieci z motywem lasu i zwierząt możesz zauważyć wiele leśnych zwierząt. Fototapeta z motywem zwierzęcym przedstawia zwierzęta śpiące bądź wspólnie ze sobą przebywające i radosne. Las na naszych dziecięcych fototapetach wygląda jakby był malowany. Drzewa posiadają delikatne zarysy bądź są rozmyte. Dlatego delikatne odcienie drzew sprawiają, że las jest bardziej przytulny. Możemy również zauważyć siedzące na gałęziach sowy, które kojarzą się nam z nocnymi zwierzętami.

Odcienie fototapety z motywem lasu i zwierząt posiadają wiele neutralnych odcieni. Możemy zauważyć delikatne kolory: zieleni, brązu i szarości. Fototapety dziecięce las i zwierzęta różnią się od siebie motywami oraz tajemniczością. Na naszej stronie można zauważyć także lasy tropikalne. Na których jesteśmy w stanie zauważyć przede wszystkim palmy oraz zwierzęta tropikalne takie jak: małpy, leniwce, słonie i gepardy. Motyw egzotyczny sprawi, że w pokoiku Twojego dziecka zapanuje całoroczne lato.

Dziecięce fototapety z motywem lasu wykonane pod wymiar pokoju Twojego dziecka

W ofercie posiadamy fototapety z motywem zwierzęcym, które różnią się rodzajem materiału, z którego są wykonane. Dobierz idealnie pasujący rodzaj materiału fototapety z motywem zwierząt i lasu do pokoju Twojego dziecka. Dzięki dokładnemu dobraniu materiału fototapety dziecięcej. Z pewnością sprawisz, że fototapeta dziecięca z motywem lasu na dłużej zagości na ścianie w pokoju Twojego dziecka. Każda dziecięca fototapeta las i zwierzęta jest produkowana na indywidualny wymiar. W rezultacie możesz idealnie dopasować fototapetę z motywem zwierzęcym do pokoju Twojego dziecka.