🍭 Kolorowy zawrót głowy 🌴 Ozdabiaj ściany 🏠 dekoracjami ➡️21% TANIEJ ↩️ podaj w koszyku 🍉 kod: KOLOROWY 🍍 i kupuj z rabatem.

Fototapety dla dzieci budynki i miasta

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

98 1188 

dekoracje dla niemowlaka

Fototapeta z budynkami i księżycem

98 1188 

Dekoracje dla dziewczynki

Fototapeta z królikami i zamkiem

98 1188 

Dekoracje dla dziewczynki

Fototapeta z miastem dla dziecka

98 1188 
98 792 
98 495 

Dekoracje dla dziewczynki

Fototapeta z motywem króliczków

98 1188 
98 1188 

Beżowe dekoracje do pokoju dziecka

Fototapeta z motywem latających samolotów

98 1188 
98 1188 
98 1188 

Fototapety dla chłopca

Miarka wzrostu – Domki i zwierzęta

132 

Dekoracje dla przedszkolaka

Miasto na tapecie

98 1188 
98 1188 

Fototapety dla dzieci budynki i miastaFototapety dla dzieci budynki i miasta to fantastyczne dekoracje ścian do pokoju dziecka. Bajkowe ilustracje miast i kamienic to wyjątkowe dekoracje na ściany w pokoju dziecięcym. Ponieważ tematyka jest na tyle uniwersalna że świetnie takie wzory sprawdzają się do pokoju rodzeństwa. Nasze dekoracje z miastami są okraszone bajkowością. Dlatego znajdziesz tu przepiękne ilustracja prosto z książeczek dla dzieci. Bajkowe dekoracje to idealny pomysł na upiększenie ściany w pokoju dziecka.

Fototapety z bajkowymi panoramami miast

Nasze fototapety dla dzieci budynki i miasta są w nowoczesnym stylu. Charakteryzują się ciekawą kreską i modnymi kolorami. Miasta prezentowane na fototapetach są bajkowe oraz są uchwycone ciekawe sytuacje z życia mieszkańców. W naszych miasteczkach mieszkają śliczne zwierzątka, które są uchwycone w różnych stacjach. Znajdziesz tutaj fototapetę ze stylowymi kamienicami, gdzie wesoło latają ptaszki. Jest tu również fototapeta ze słodkimi króliczkami, które nocą stoją na dachu i obserwują gwiazdy. Zobacz także tapetę z górskim miasteczkiem, które charakteryzuje się pięknym krajobrazem.

Nasze fototapety są w pięknych i modnych kolorach. Kupisz u nas dekoracje w odcieniach pastelowych kolorów, jak i w szarości. Na Twoje specjalne życzenie możemy zmienić kolor dekoracji, na pasujący do wnętrza. Możesz też zmienić rozmiar fototapety.

Fototapety z panoramami miast do pokoju dziecięcego to fantastyczny pomysł, ponieważ tematyka jest na tyle uniwersalna aby upiększyć pokój brata i siostry.

x