Fototapety dla dzieci budynki i miasta

Wyświetlanie wszystkich 14 wyników

49 609 

dekoracje dla niemowlaka

Fototapeta z budynkami i księżycem

49 609 

Dekoracje dla dziewczynki

Fototapeta z królikami i zamkiem

49 609 

Dekoracje dla dziewczynki

Fototapeta z miastem dla dziecka

49 609 
70 720 
112 450 

Dekoracje dla dziewczynki

Fototapeta z motywem króliczków

49 609 
49 609 

Beżowe dekoracje do pokoju dziecka

Fototapeta z motywem latających samolotów

49 609 
49 609 
49 609 

Fototapety dla chłopca

Miarka wzrostu – Domki i zwierzęta

120 

Dekoracje dla przedszkolaka

Miasto na tapecie

49 609 
49 609 

Fototapety dla dzieci budynki i miastaFototapety dla dzieci budynki i miasta to fantastyczne dekoracje ścian do pokoju dziecka. Bajkowe ilustracje miast i kamienic to wyjątkowe dekoracje na ściany w pokoju dziecięcym. Ponieważ tematyka jest na tyle uniwersalna że świetnie takie wzory sprawdzają się do pokoju rodzeństwa. Nasze dekoracje z miastami są okraszone bajkowością. Dlatego znajdziesz tu przepiękne ilustracja prosto z książeczek dla dzieci. Bajkowe dekoracje to idealny pomysł na upiększenie ściany w pokoju dziecka.

Fototapety z bajkowymi panoramami miast

Nasze fototapety dla dzieci budynki i miasta są w nowoczesnym stylu. Charakteryzują się ciekawą kreską i modnymi kolorami. Miasta prezentowane na fototapetach są bajkowe oraz są uchwycone ciekawe sytuacje z życia mieszkańców. W naszych miasteczkach mieszkają śliczne zwierzątka, które są uchwycone w różnych stacjach. Znajdziesz tutaj fototapetę ze stylowymi kamienicami, gdzie wesoło latają ptaszki. Jest tu również fototapeta ze słodkimi króliczkami, które nocą stoją na dachu i obserwują gwiazdy. Zobacz także tapetę z górskim miasteczkiem, które charakteryzuje się pięknym krajobrazem.

Nasze fototapety są w pięknych i modnych kolorach. Kupisz u nas dekoracje w odcieniach pastelowych kolorów, jak i w szarości. Na Twoje specjalne życzenie możemy zmienić kolor dekoracji, na pasujący do wnętrza. Możesz też zmienić rozmiar fototapety.

Fototapety z panoramami miast do pokoju dziecięcego to fantastyczny pomysł, ponieważ tematyka jest na tyle uniwersalna aby upiększyć pokój brata i siostry.