#zostańciewdomach 🏡 przygotujcie wnętrza na 🐣 Świętą Wielkiej Nocy. ➡️ 36% taniej ❤️ wszystkie dekoracje. Podaj w koszyku kod: WIELKANOC i ciesz się ☀️ tanim dekorowaniem ☀️

Fototapety dla dzieci różowe

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Dekoracje dla dziewczynki

Dziecięca tapeta z żyrafkami

49 609 

Dekoracje dla dziewczynki

Fototapeta dla dziewczynki z literkami

49 609 
49 609 

dekoracje chmurki i gwiazdki

Fototapeta z jednorożcami i chmurkami

49 609 
49 609 

Dekoracje różowe i fioletowe

Tapeta z motywem lalki i kwiatów magnolii

49 609 

Dekoracje różowe i fioletowe

Tapeta z motywem pikniku

49 609 

Dekoracje różowe i fioletowe

Tapeta z rysunkiem lalek w sukniach

49 609 

Różowe fototapety na ścianę do pokoju dziewczynki

Fototapety dla dzieci różoweDekoracje na ściany przedstawione w kolekcji fototapety dla dzieci różowe, szczególnie polecamy do pokoju dziewczynki. Kolor różowy jest chyba najbardziej ulubiona barwą małych dziewczynek. Dlatego nasi projektanci przygotowali specjalną kolekcję fototapet dedykowanych do upiększania ścian w pokoju dziewczynek. Dlatego w tej kolekcji znajdziesz słodkie fototapety w kolorze różowym z wesołymi chmurkami. Jest tu również tapeta różowa z kolorowymi literkami. Jest to szczególnie dobry pomysł na ścianę do pokoju córki w wieku szkolnym. Ponieważ fototapeta z napisami ułatwi naukę literek.

Przy dekorowaniu pokoju córki musisz wziąć pod uwagę najbardziej słodki motyw uwielbiany przez wszystkie dziewczynki. Dlatego koniecznie zobacz naszą fototapetę z różowymi jednorożcami. Taka tapeta sprawdzi się jako dekoracja ściany koło łóżeczka w pokoju dziecięcym.

x