!!! W związku z modernizacją parku maszynowego obecnie realizacja zamówień może ulec wydłużeniu do 10 dni roboczych !!! Od 6 października wysyłka zamówień już w normalnym trybie.
🍁 Nadeszło Babie Lato 🍁 zrób chatę 🏠 na bogato. -18% 💎kod: BABIELATO 💎 Kupuj ze zniżka i ciesz się nowym wnętrzem 🏡🎍

Obrazy dla dzieci mapy świata

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Dekoracje dla przedszkolaka

Obraz – ciekawe miejsca Londynu

84 131 

Dekoracje dla przedszkolaka

Obraz – ciekawe miejsca Nowego Jorku

84 131 

Dekoracje dla przedszkolaka

Obraz – ciekawe miejsca Paryża

84 131 

Dekoracje dla przedszkolaka

Obraz – z mapą świata i zwierzętami

84 131 
84 131 
84 131 
84 131 
84 131 

Obrazy dla dzieci mapy świataObrazy dla dzieci mapy świata świetnie sprawdzą się do upiększenia ścian w pokoju dziecięcym. Obrazy z mapami pełnią też funkcję edukacyjną. Dlatego to bardzo praktyczne ozdoby ścian. Obrazy z mapami sprawdzą się na ścianę do pokoju ucznia lub uczennicy. Dzieci w wieku szkolnym, dzięki takiej dekoracji z mapa łatwiej nauczą się nazw kontynentów, państw, miast. Obrazy z mapami świata sprawdzą się również na siane do szkoły, szkolnej czytelni i biblioteki a także do świetlicy. Obrazy z motywem mapy świata jakie sa dostępne w naszym sklepie są bardzo ładne i cudownie udekorują ściany w każdym wnętrzu.

Ilustrowane mapy świata na obrazach do pokoju dziecka

W naszym sklepie internetowym znajdziesz obrazy z mapami znanych miast. Dlatego są tu obrazy z Londynem, Nowym Jorkiem i Paryżem. Obrazy z mapami tych miast w łatwy sposób przedstawiają najbardziej znane symbole danych miast. U nas kupisz tez obraz z mapą ilustrowaną dla dzieci.

x