20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety safari i dżungla

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Fototapety safari i dżungla doskonale znajdą miejsce w pokoju małego miłośnika podróżowania i egzotycznych zwierząt. Z pewnością zajmując całą powierzchnię ściany przeprowadzą Twoje dziecko do świata dżungli. Gdzie będzie mógł odkrywać ciekawe zwierzęta w niej mieszkające. Jeżeli Twoje dziecko woli plakaty ze zwierzętami bądź nie chcesz umieszczać fototapety na ścianie w pokoju dziecka. Z pewnością znajdziesz idealne plakaty dla dzieci ze zwierzętami, które dodadzą pokoju niesamowitego wyglądu. Plakaty dla dzieci ze zwierzętami znajdziesz tutaj.

Fototapety safari i dżungla przeprowadzą Twoje dziecko w egzotyczny świat natury

Fototapety safari i dżunglaKolory jakie się znacznie wyróżniają na fototapetach z motywem dżungli kojarzą się z ciepłem. Dlatego możemy zaobserwować odcienie: żółtego, zieleni oraz beżu. Za pomocą tych kolorów Twoje dziecko może poczuć się jakby było w cieplejszych krajach. Kolorów dodają fototapecie dla dzieci z motywem dżungli zwierzęta. Ponieważ to one posiadają dużą ilość barw. Z pewnością najwięcej kolorów mają papugi i gepardy, które widoczne są również na fototapecie.

Roślinność ukazana na fototapecie dla dzieci z motywem dżungli nadaje egzotycznego wyglądu wnętrzu. Zauważalne na fototapecie są palmy i bananowce, które idealnie nawiązują do ciepłych krajów. Przede wszystkim zielony odcień roślinności, sprawia że fototapeta dla dzieci z motywem safari jest żywsza. Widniejące na fototapecie drzewa tworzą także idealne miejsce dla zwierząt żyjących w dżungli.

Zwierzęta przedstawione na fototapecie są w swoim naturalnym środowisku. Na dziecięcej fototapecie z motywem safari i dżungli możemy zauważyć: wędrujące słonie, skaczące po drzewach małpki, zwisające leniwce oraz siedzące gepardy i ptaki. Dzikie zwierzęta ukazane na fototapecie dla dzieci z motywem dżungli są pokazane jako łagodne i odpoczywające. Dlatego Twoje dziecko nie będzie odczuwało strachu.

Dziecięce fototapety z motywem dżungli sprawią, że Twoje dziecko będzie miało safari u siebie w pokoju

Fototapety dżungla i safari wykonywane są na dowolny wymiar. W rezultacie sam możesz stwierdzić jakie wymiary są odpowiednie. W naszej ofercie posiadamy fototapety, które różnią się materiałem. Po dokładnym zapoznaniu się z naszą ofertą dostępnych rodzajów fototapet. Niewątpliwie wybierzesz według Ciebie najbardziej odpowiedni materiał fototapety dla Twojego dziecka. Bez wątpienia fototapeta przez dłuższy czas będzie zdobić ścianę w pokoju Twojego dziecka.