Ostatni dzwonek na przygotowanie pokoju dla ucznia: -30% wszystkie dekoracje podaj w koszyku KOD: SZKOŁA Rabat obejmuje także fototapety na wymiar. Podaj hasło SZKOŁA podczas zamawiania na wymiar przez telefon lub e-mail.

Obrazy dla dzieci niebieskie i granatowe

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Dekoracje dla przedszkolaka

Obraz – Dziewczynka na huśtawce

80 251 

dekoracje dla niemowlaka

Obraz – Króliczki w balonie

80 251 

Dekoracje dla przedszkolaka

Obraz z księżycem i bajkowym miasteczkiem

80 251 

obrazki do pokoju dziecka

Obraz z latającymi wielorybami

160 301 

Dekoracje dla przedszkolaka

Obraz z motywem dziewczynek i króliczków

80 251 
50 280 
50 280 

Niebieskie obrazy na ścianę do pokoju dziecięcego

Obrazy dla dzieci niebieskie i granatoweObrazy dla dzieci niebieskie i granatowe to świetne ozdoby na ściany do pokoju dziecięcego. Kolor niebieski ma działanie uspokajające. Bardzo często przypisywany jest dla chłopców. Może być on jednak również wykorzystany do upiększenia pokoju dziewczynki. Obraz jest fantastycznym pomysłem na upiększenia ścian w pokoju dziecka. Ponieważ jego prosty sposób zamontowania zapewnia bardzo szybką zmianę wystroju.

Obrazy dla dzieci niebieskie i granatowe jakie znajdziesz w naszym sklepie internetowym są ciekawym pomysłem na ozdobę ściany. Koniecznie zobacz obrazy z motywem nocnego nieba, gdzie wesoło migoczą gwiazdki i księżyc. Znajdziesz także obraz z wielorybami unoszącymi się w niebo za pomocą balonów. U nas kupisz najpiękniejsze niebieskie obrazy do pokoju swojego dziecka.

Obrazy w kolorze niebieskim szczególnie polecamy do upiększenia ścian w pokoju rodzeństwa. Ponieważ jest to barwa pasująca dla dziewczynki i dla chłopca. Dlatego naszymi obrazami z tej kategorii ozdobisz ściany w pokoju syna i córki.