🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety dla dzieci planety

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Jak ozdobić ściany w pokoju ucznia?

Fototapety dla dzieci planetyFototapety dla dzieci planety to przepiękne dekoracje na ściany do pokoju dziecięcego. Tapety z galaktykami, kosmosem i planetami będą idealnymi ozdobami ścian do pokoju starszych dzieci w wieku szkolnym. Ponieważ fototapety z mapą gwiazd i układem słonecznym oprócz funkcji dekoracyjnej będą też edukacyjne.  Dzięki temu taka fototapeta staje się bardzo praktyczna. Fototapety z układem słonecznym jakie oferujemy w naszym sklepie, robią niesamowity efekt 3D. Po zamontowaniu na ścianie wielkoformatowej fototapety, sprawi ona że pokój optycznie się powiększy. Co jest niezwykle przydatne przy niewielkich lub wąskich pokojach.

Fototapety dla dzieci planety sprawdzą się również na ścianę do szkoły. Gdzie będą pełnić funkcję edukacyjną. Będzie to też niezwykła i oryginalna dekoracja ściany, która zachwyci każdego ucznia. Wiadomo że nie każdy chce się uczyć a przekazywanie wiedzy w nietypowy a zarazem interesujący sposób jest bardzo ważne. Dlatego tapeta edukacyjna fototapeta z układem słonecznym jest świetnym pomysłem.

Fototapety do pokoju dziecka z motywem kosmosu i planet

Tematyka kosmosu jest fascynująca, a tapeta z odległymi galaktykami i planetami może też służyć jako interesująca dekoracja ściany w pokoju dziecka. W naszym sklepie znajdziesz najpiękniejsze ozdoby ścian z motywem kosmosu. Każdą dekorację zamówisz na wymiar swojej ściany. Istnieje też możliwość zmiany koloru, na taki jaki będzie pasował do wnętrza. Wśród naszej kosmicznej oferty wzorów fototapet znajdziesz wiele fantastycznych motywów. Są tu dekoracje z układem słonecznym, drogą mleczną, planetami i gwiazdami.