Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Fototapety wróżki i księżniczki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Fototapety wróżki i księżniczki ukazują bajkowy świat pełen magicznych istot. Jeżeli Twoje dziecko jest miłośnikiem leśnych magicznych postaci zamieszkujących zaczarowany las. Z pewnością nasza fototapeta z księżniczkami doskonale odnajdzie się w jej pokoju. W rezultacie dekorując jedną ze ścian w pokoju Twojego dziecka nadasz wyjątkowego zaczarowanego wyglądu, całemu wnętrzu.

Fototapety wróżki i księżniczki zamieszczone na ścianie spodobają się na pewno niejednej dziewczynce

Fototapeta wróżki i księżniczkiFoto-tapety dziewczęce posiadają ciekawe oraz tajemnicze motywy. Możemy wyróżnić na nich zaczarowany las pełen wróżek i zwierząt. Wróżki na fototapecie ukazane są jako piękne, delikatne, leśne istoty. Dlatego leśny motyw jest wzbogacony o sukienki księżniczek wykonanych z zielonych liści drzew. Na fototapecie dla dziewczynki wróżki i księżniczki możemy zauważyć dużą ilość kwiatów. Które sprawiają, że fototapeta z wróżkami staje się delikatniejsza i bardziej dziewczęca. Dodatkowo wianki wykonane z kwiatów widniejące na głowach zwierząt. Sprawiają, że zwierzęta wydają się spokojniejsze i piękniejsze.

Zaczarowanego klimatu fototapecie dziecięcej z księżniczkami nadają domki. Które wykonane są z filiżanek oraz muchomorów widniejących na fototapecie z wróżkami i księżniczkami. Pięknie przyozdobione kwiatami i liśćmi nadają fototapecie bajkowego wyglądu. Możemy zauważyć bliskość leśnych wróżek ze zwierzętami. Które tym samym nadają delikatności całemu widocznemu na fototapecie z wróżkami motywu.

Widniejące na fototapecie dla dziewczynki barwy, charakteryzują się swoimi bardziej przygaszonymi kolorami. Dlatego lepiej sprawdzą się w jasnych pomieszczeniach. Możemy wyróżnić odcienie różu, zieleni i czerwieni. Które najczęściej możemy zauważyć na fototapecie z wróżkami i księżniczkami. Kolory te nawiązują do bajkowej przyrody jaką możemy zauważyć w leśnym zakątku. Jeżeli Twoje dziecko lubi las i otaczającą go przyrodę. Polecamy fototapety drzewa, kwiaty i rośliny, które znajdziesz tutaj.

Nadaj bajkowego wyglądu wnętrzu za pomocą fototapet dla dziewczynki z wróżkami

Dobrze dobrany materiał fototapety z wróżkami i księżniczkami sprawi, że jej wyjątkowy motyw na długo zagości na ścianie w pokoju Twojego dziecka. Wykonujemy fototapety z księżniczkami na wymiar Twojej ściany tak, aby doskonale do niej pasowała. Dlatego po otrzymaniu fototapety z wróżkami masz możliwość umieszczenia jej na ścianie bez potrzeby przycinania. Które zazwyczaj dla wielu jest kłopotliwe.