🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Ozdoby do pokoju dziecka – ubierz ściany w krainie malucha

Obraz do dekoracji z piłką

Ozdoby do pokoju dziecka to świetny pomysł na zaakcentowanie charakteru wnętrza

Pokój naszych dzieci to centrum ich świata, miejsce, w którym powinny czuć się bezpiecznie i komfortowo – po prostu u siebie. Dlatego też ważne jest, aby zadbać o odpowiednie udekorowanie królestwa najmłodszych, a w tym mogą nam pomóc nowoczesne obrazy, plakaty, tapety albo naklejki – idealne do ozdobienia pokoju dziecka.

Dzieci są pełne niespożytej energii, więc konieczne jest zapewnienie im odpowiednio dużej przestrzeni do zabawy i nauki. Istotna jest także funkcjonalność ich pokoi, a także optymistyczny nastrój, który będzie napawał je radością i motywował do wszelkich życiowych wyzwań, tą funkcję z pewnością spełnia ozdoby do pokoju dziecka. Dlatego też dekoracje stworzone z myślą o najmłodszych z jednej strony powinny być utrzymane w jasnej, żywej kolorystyce, a z drugiej nawiązywać do znanych dzieciom motywów z ulubionych książek lub filmów.

Obszerną kategorię nowoczesnych ozdób do pokoju dziecięcego, stanowią dekoracje, łączące w sobie funkcje estetyczne z edukacyjnymi. Do tego typu ozdób możemy zaliczyć na przykład obrazy z ozdobnie nakreślonymi literami alfabetu, które pozwolą najmłodszym w naturalny sposób poznać wszystkie literki. Polecamy:

  • Ozdoby do pokoju dziecka – plakaty typograficzne
  • Ozdoby do pokoju dziecka – fototapety ze zwierzakami
  • Ozdoby do pokoju dziecka – obrazy z mapami

 Dodatki edukacyjne to świetny pomysł!

Charakter edukacyjny mają również grafiki przedstawiające mapy, które również świetnie sprawdzą się w pokoju dziecka.

Ponieważ dzieci mają niezwykle rozbudowaną wyobraźnię, do ich pokoi doskonale będą nadawały się niektóre grafiki z abstrakcjami, jak również takie, które zostały wydrukowane na kilku częściach, tworzących jedną całość. Dyptyki, tryptyki i układy kaskadowe z pewnością zainteresują najmłodszych, szczególnie, jeśli będą przedstawiały ich ulubione motywy bajkowe.

Wśród licznych propozycji dekoratorskich, każdy znajdzie taki obraz, plakat, naklejkę albo fototapetę, która będzie odpowiadała pasjom i osobowości danego dziecka. Dodatkowym atutem plakatu lub obrazu może być odpowiednio dobrana rama.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *