20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety dla chłopców

Fototapety dla chłopców to szeroka gama wzorów i motywów do wyboru

Fototapety dla chłopców nawiązują do ich temperamentów i zainteresowań. Mali chłopcy są energiczni i żywiołowi, szybko się nudzą i wciąż poszukują nowych inspiracji do zabaw. Dlatego też urządzając dla nich pokój trzeba zapewnić im dużo przestrzeni do realizowania swoich pomysłów: wznoszenia konstrukcji z klocków, zabaw w wyścigi samochodowe, albo odgrywania meczów piłkarskich.

Fototapety dla chłopców powinny z jednej strony nawiązywać do pasji i upodobań dziecka, zaś z drugiej reprezentować pogodną i estetyczną stylistykę tak, aby od małego wykształcać w nim dobry gust. Fototapety dla chłopców mogą zatem przedstawiać motywy inspirowane sportem, światem zwierząt albo ulubionych baśni. Doskonałym pomysłem jest wykorzystanie do dekorowania ścian grafik z abecadłem – dla młodszych dzieci, albo mapami świata – dla tych nieco starszych.

Osobną kategorię stanowią dekoracje z napisami typograficznymi. Hasła, sentencje i cytaty mogą motywować, bawić albo wzruszać, dzięki czemu każdy rodzić może wybrać dla swojego dziecka odpowiednią dekorację. Polecamy:

  • Fototapety dla chłopców z piłkami
  • Fototapety dla chłopców 3d
  • Fototapety dla chłopców z grafiką

Zobacz polecaną fototapetę do pokoju chłopca: https://bajecznepokoje.pl/sklep/fototapeta-z-malymi-pilkarzami-dla-pokoju-chlopca/

Fototapety dla dzieci rozweselą każde wnętrze!

Powieszenie na ścianie grafiki z napisem typograficznym to również wspaniała koncepcja, aby przełamać monotonię pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Wesołe teksty rozbawią najmłodszych a poważnie sentencje skłonią nastolatki do refleksji nad światem i wyborami życiowymi.

Ściana w pokoju w okamgnieniu może przeobrazić się w bajkowe królestwo dzięki fototapecie do pokoju chłopca. Bogata kolorystycznie grafika jest prosta i przejrzysta, dlatego też nawet najmłodsze dzieci bez trudu rozpoznają na tapetach swoich ukochanych bohaterów lub wizerunki zabawek, znanych im z codziennego życia.

Grafiki, stworzone z myślą o dzieciach emanują ciepłem, radością i beztroską, więc wprowadzą wiele optymizmu do królestwa najmłodszych. Decydując się na zamówienie fototapet do pokojów chłopięcych możemy wybierać wśród różnorodności wzorów i barw. Do królestw małych książąt idealne będą wszelkie zielenie, niebieskości, granaty, żółcie lub czerwienie w połączeniu z zawsze korzystną bielą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *