20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Imiona dzieci na ścianę – Obrazy i plakaty

Obraz z imieniem oraz uroczym wzorem do pokoju dziecka

Imiona dzieci na ścianę – indywidualne dekoracje do pokoju dziecka

Imiona dzieci na ścianę nadają wyjątkowego charakteru przestrzeni stworzonej z myślą o najmłodszych. Wydrukowane w formie naklejek, tatuaży, plakatów lub fototapet dodadzą indywidualności pokojom dziecięcym, stanowiąc estetyczne wykończenie aranżacji wnętrz.

Dekoracje z imionami na ścianę mogą zostać dodatkowo uzupełnione wesołymi grafikami, podkreślającymi treść napisów na ozdobach. Decydując się na udekorowanie pokoju dziecka takim napisem, dobrze jest wybrać pogodny kolor ozdoby.

Radosne, pastelowe barwy to charakterystyczna cecha dekoracji stworzonych do królestw dziecięcych. Stylowo wykaligrafowane imiona dzieci na ścianę z optymistycznymi rysunkami towarzyszącymi każdemu z napisów, to doskonała alternatywa dla klasycznych obrazów ściennych. Polecamy:

  • Dekoracje z imionami na ścianę w postaci naklejki
  • Dekoracje z imionami na ścianę w postaci plakatu
  • Dekoracje z imionami na ścianę w postaci obrazu

zobacz naszą kolekcję dekoracji z imieniem dziecka tutaj: https://bajecznepokoje.pl/kategoria-produktu/dekoracje-z-imionami-dzieci/

Dekoracje wprowadzą wiele optymizmu do pokoiku dziecka

Imiona dzieci na ścianę, charakteryzują się wyjątkowo piękną kolorystyką. Dominują na nich soczyste, przejrzyste barwy, które wprowadzają wiele optymizmu do pokojów najmłodszych. Ogólna stylistyka takich ozdób ściennych jest prosta i czytelna nawet dla najmłodszych dzieci.

Bogactwo wzorów i kolorystyki na dekoracjach z imionami dziecka sprawią, że każde dziecko można uszczęśliwić, ofiarowując mu w prezencie grafikę zgodną z jego zainteresowaniami. Co kilka lat zmieniają się tendencje, jeśli chodzi o najmodniejsze dziecięce imiona.

Niezależnie od tego, które z nich są najpopularniejsze, każde może zostać estetycznie wyeksponowane na dekoracji ściennej i zapewnić pokojowi dziecięcemu wyjątkowy charakter. Sam maluch również poczuje się doskonale, mając na ścianie swojego królestwa pięknie wykaligrafowane własne imię.

Imiona dzieci na ścianę mogą wystąpić we wszelkich możliwych kolorach, jak również w różnych stylach graficznych. Wybierając imię do dekoracji ściany możemy też dopasować rozmiar ozdoby do potrzeb danego pokoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *