🍭 Kolorowy zawrót głowy 🌴 Ozdabiaj ściany 🏠 dekoracjami ➡️21% TANIEJ ↩️ podaj w koszyku 🍉 kod: KOLOROWY 🍍 i kupuj z rabatem.

dekoracje z imionami dzieci

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

99 198 
99 198 
99 198 

Dekoracje czarno-białe i szare

Naklejka z gwiazdkami i imieniem dziecka

99 198 
99 198 
99 198 

Dekoracje dla przedszkolaka

Plakat marynistyczny z imieniem dziecka

20 187 
20 187 

dekoracje chmurki i gwiazdki

Plakat z jednorożcami i napisem: pokoik Hani

20 187 
20 187 
20 187 
20 187 

Dekoracje czerwone i brązowe do pokoju dziecka

Plakat z motywem samochodu oraz imieniem Twojego dziecka

20 187 
99 198 

Dekoracje z imionami dzieci – świetna ozdoba nad łóżeczko dziecka

Plakaty do pokoju brata i siostryDekoracje z imionami dzieci, będą stanowić idealne rozwiązanie dekoratorskie do uzupełnienia aranżacji dziecięcego królestwa. Bez względu na to, w jakim stylu utrzymany jest kąt naszego dziecka. W każdym świetnie będą wyglądać plakaty ścienne z imieniem wykaligrafowanym ozdobną czcionką. Dekoracje z imionami dzieci to ozdoby, które nadają indywidualnego sznytu każdej przestrzeni i sprawiają. Że pokój dziecka staje się wyjątkowym miejscem, wyróżniającym się wśród tysięcy innych. Ściana nad łóżkiem to idealne miejsce do zawieszenia plakatu z imieniem. Każda grafika nabierze dodatkowej elegancji, jeśli uzupełnimy ją o odpowiednio dopasowane ramy.

Dekoracje z imionami dzieci – modne akcenty w dekoracji wnętrz

Ponieważ w dzieciach już od najmłodszych lat kształtuje się zmysł estetyczny, rozwijający ich indywidualne gusty i upodobania. Niezwykle istotne jest zadbanie o estetykę ich ulubionego kąta. Plakaty z imionami dzieci utrzymane są w jasnej, pastelowej kolorystyce. Więc podziałają kojąco na żywe temperamenty naszych najmłodszych. Króluje na nich biel. Idealnie wygląda połączona z elementami różu, błękitu i z każdą inną barwą. Wszystkie dekoracje charakteryzują się soczystą, optymistyczną kolorystyką. Popularne motywy ze świata bajek i wdzięczne wizerunki zwierząt wprowadzą do królestwa najmłodszych ciepłą i przytulną atmosferę. Wysoka jakość dekoracji z imionami dzieci gwarantuje. Że otrzymamy nie tylko piękną, ale i trwałą i bezpieczną ozdobę ścienną.

x