Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Jak urządzić pokój dla dziewczynki 10 lat – zainspiruj się

Obra z mapa świat

Jak urządzić pokój dla dziewczynki 10 lat – gotowe rozwiązania

Współczesne dziesięciolatki to już młode damy, dla których wystrój pokoi jest niezwykle istotny. To w tym wieku kształtuje się gust dziewczynek, jak również są one niezwykle podatne na wpływy szkolnych koleżanek. Wygląd ich królestw odzwierciedla więc na ogół trendy obowiązujące w gronie przyjaciółek jak również osobiste pasje właścicielki danego pokoju. Współczesne obrazy, plakaty, naklejki albo tapety ścienne doskonale uzupełnią aranżację przestrzeni dziesięciolatki i nadadzą stylu ich pokojom.

Aranżując pokój dziewczynki w wieku szkolnym, trzeba pamiętać o wydzieleniu w nim strefy na naukę. Do udekorowania tej części królestwa uczennicy doskonale nadają się więc wszelkie ozdoby łączące funkcje estetyczne z edukacyjnymi. Przykładem tego typu grafik mogą być plakaty, obrazy albo tapety z mapami świata..

Dzięki temu dzieci w sposób naturalny utrwalają sobie wiadomości o świecie, zyskując przy tym ciekawą dekorację do swojego pokoju. Do edukacyjnej kategorii można zaliczyć także grafiki z wydrukowanymi ważnymi datami z historii Polski, lub z symbolami patriotycznymi. Polecamy:

  • Dekoracje do pokoju dziewczynki – edukacyjne
  • Dekoracje do pokoju dziewczynki – wzorki
  • Dekoracje do pokoju dziewczynki – mapy 

Zobacz gotowe rozwiązania tutaj: https://bajecznepokoje.pl/kategoria-produktu/dla-dziewczynki/

Dobierz odpowiednią dekorację dla swojej pociechy!

Również powieszenie na ścianie królestwa młodszej dziewczynki albo nastolatki dekoracji z ciekawą grafiką, reprodukcją malarską bądź inspirującym lub żartobliwym napisem, w prosty sposób rozwiąże kwestię udekorowania tego pomieszczenia.

Spośród propozycji dekoracji ściennych przeznaczonych do pokojów dziewczynek znajdziemy zarówno takie, które wydrukowano na wysokogatunkowym płótnie, na papierze plakatowym, jak również w formie naklejek.

Ta ostatnia opcja pozwala na kilkakrotne zmienianie miejsca grafik poprzez odklejanie i ponowna naklejanie na wybraną powierzchnię. Dobrym pomysłem na pokój 10-latki jest też oprawienie klasycznych grafik w odpowiednio dobrane ramy. Wydruki charakteryzuje wysoka jakość wykonania, soczyste kolory i różnorodność, jeśli chodzi o wzory i rozmiary dekoracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *