🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Tapety do pokoju 5-latka – gotowe rozwiązania dekoratorskie

Metryczka nad łóżeczko do pokoju chłopca

Tapety do pokoju 5 latka to bardzo duży wybór wzorów i motywów do dekoracji wnętrza

Mali chłopcy mają niespożyte pokłady energii i potrzebują wciąż nowych inspiracji do zabawy. Urządzając pokój dla pięciolatka, dobrze jest zapewnić mu więc dużo przestrzeni do realizowania swoich pomysłów: wznoszenia konstrukcji z klocków, zabaw w wyścigi samochodowe, albo odgrywania meczów piłkarskich.

Tapety do pokoju 5-latka powinny z jednej strony nawiązywać do pasji i upodobań dziecka, zaś z drugiej reprezentować pogodną i estetyczną stylistykę tak, aby od małego wykształcać w nim dobry gust. Fototapety ścienne do pokoiku pięcioletniego chłopca mogą prezentować motywy inspirowane sportem, światem zwierząt albo ulubionych baśni.

Doskonałym pomysłem jest wykorzystanie do dekorowania ścian tapet z abecadłem – dla młodszych dzieci, albo mapami świata – dla tych nieco starszych. Sprawdź kolekcję dekoracji dla chłopca tutaj: https://bajecznepokoje.pl/kategoria-produktu/dla-chlopca/. Osobną kategorię stanowią fototapety z napisami typograficznymi. Hasła, sentencje i cytaty mogą motywować, bawić albo wzruszać, dzięki czemu każdy rodzić może wybrać dla swojego dziecka odpowiednią dekorację. Polecamy również:

  • Tapety do pokoju 5-latka z piłką nożną
  • Tapety do pokoju 5-latka edukacyjne
  • Tapety do pokoju 5-latka z górami

Dekoracje do pokoju chłopca – wybierz odpowiedni wzór dla swojej pociechy

Ściana w pokoju małego chłopca w okamgnieniu może przeobrazić się w bajkowe królestwo, pełne postaci z ulubionych filmów i książek. Bogata kolorystycznie grafika jest prosta i przejrzysta, dlatego też nawet najmłodsze dzieci bez trudu rozpoznają na tapetach swoich ukochanych bohaterów lub wizerunki zabawek, znanych im z codziennego życia.

Grafiki, stworzone z myślą o dzieciach emanują ciepłem, radością i beztroską, więc wprowadzą wiele optymizmu do królestwa najmłodszych. Warto przy tym pamiętać o jednym.

O ile w przypadku młodszych dzieci nie ma to większego znaczenia, o tyle już u większości starszych przedszkolaków płci męskiej zdobienie pokoju różowymi elementami będzie symbolem „obciachu”. Dlatego też bezpieczniej jest wybrać do urządzania królestwa chłopca „bezpieczne” zielenie, niebieskości, granaty, żółcie lub czerwienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *