🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Tapety 3d dla dzieci do pokoju – ozdoby powiększające wnętrza

Dekoracja ścienna z latającymi piłkami

Tapety 3d dla dzieci do pokoju – alternatywa dla małych pokoi dziecięcych

Dekorowanie pokoju dziecka to bardzo wdzięczne zajęcie, szczególnie, jeśli możemy zaangażować w nie głównego zainteresowanego. Dzieci odznaczają się wyjątkową wyobraźnią, dzięki czemu dekoracje tworzone z myślą o nich charakteryzuje nieskończona ilość fantazyjnych wzorów i bogactwo pogodnych kolorów, tak uwielbianych przez najmłodszych. Fototapety dla dzieci 3d obfitują w motywy nawiązujące do znanych im bajek i filmów, przedstawiają wesołe zwierzątka, kwiaty i tęcze.

Obszerną kategorię stanowią również takie dekoracje 3d, na których wydrukowane zostały kolaże fotograficzne nawiązujące do zainteresowań naszych dzieci. Spektakularną fototapetą 3d jest na przykład powiększona do gigantycznych rozmiarów piłka trafiająca do bramki. To dekoracja z efektem trójwymiarowym, dzięki któremu odnosimy wrażenie jakby piłka „wpadała” prosto do pokoju.

Podobne złudzenie dają fototapety 3d z wydrukowanym zdjęciem stadionu sportowego albo motywami stylowych i nowoczesnych samochodów. Dekoracje z nocnym niebem, księżycem i gwiazdami to doskonały sposób, aby wprowadzić do pokoju dziecka klimat sprzyjający wypoczynkowi. Imitacja sklepienia niebieskiego na ścianie sprawi, że najmłodsi z przyjemnością będą zasypiać w takim pomieszczeniu. Zobacz polecaną fototapetę 3d do pokoju chłopcahttps://bajecznepokoje.pl/sklep/fototapeta-dla-dzieci-na-sciane-z-pilka-do-pokoju-chlopca/

Fototapety dla dzieci ożywią wnętrze!

Fototapety 3d, które sprawdzą się w pokojach dziecięcych, to również abstrakcyjne wzory i desenie, w których o walorach dekoratorskich decydują niezwykłe barwy: jasne, pogodne i wprowadzające wiele optymizmu do królestwa najmłodszych.

Współczesne tapety 3d na ściany to nie tylko bogactwo wzorów, ale również bezpieczeństwo i trwałość. Możemy wybierać wśród różnorodności materiałów, na których mogą zostać wydrukowane, a solidność wykonania na każdym etapie produkcji gwarantuje, że będziemy mogli przez wiele lat cieszyć oczy oryginalną dekoracją. Polecamy:

  • Tapety 3d dla dzieci z piłkami
  • Tapety 3d dla dzieci z kosmosem
  • Tapety 3d dla dzieci z autami

Każdą fototapetę możemy dopasować do wymogów gabarytowych wnętrza oraz – na specjalne zamówienie – wydrukować w wybranej wersji kolorystycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *