20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Ściany w pokoju dziecięcym – inspiracje dekoratorskie

Obraz turkusowa mapa

Ściany w pokoju dziecięcym – mnóstwo możliwości dekorowania ścian w pokoju dziecka

Ściany w pokoju dziecięcym – w aranżacji pokoju dziecięcego można sobie pozwolić na zdecydowanie więcej niż w innych pomieszczeniach. Dlatego też nieważne w jakim stylu utrzymany jest kąt naszego dziecka – jego doskonałym uzupełnieniem będą wszelkie dekoracje inspirowane motywami ze znanych książek, filmów, postaci z bajek, albo nawiązujące do świata zwierząt lub roślin.

Ponieważ w dzieciach już od najmłodszych lat kształtuje się zmysł estetyczny, rozwijający ich indywidualne gusty i upodobania, niezwykle ważne jest, aby misję dekorowania ścian w ich pokojach traktować z należytą powagą. Polecamy dekoracje na ściany w pokoju dziecięcym:

  • Fototapety 3d
  • Fototapety z kosmosem
  • Fototapety ze zwierzakami

Sprawdź polecaną dekorację na ścianę w pokoju dzieckahttps://bajecznepokoje.pl/sklep/fototapeta-z-pieknym-wzorem-do-pokoiku-dziecka/

Cenną alternatywę dla pochodzących z Chin, kiepskich jakościowo i krzykliwych akcesoriów, przeznaczonych dla najmłodszych klientów, stanowią prace rodzimych utalentowanych artystów, stworzone specjalnie z myślą o dzieciach. Bogactwo wzorów i technik, przy pomocy których te grafiki są tworzone, sprawia, że do każdego królestwa dziecięcego można dobrać odpowiednią dekorację.

Zainspiruj się naszymi dekoracjami!

Dzieci uwielbiają prostą stylistykę dekoracji ściennych i ich czytelny przekaz. Do zdobienia pokojów dziecięcych nadają się zatem wspaniale wszelkie obrazy, plakaty, tapety, tatuaże lub szablony do tworzenia barwnych grafik na ścianach. Przejrzyste formy dekoracji przedstawiających wesołe treści najmłodszych rozweselą, zaś łatwe do zapamiętania, krótkie sentencje, opisujące uczucia na grafikach z napisami będą przypominały starszym dzieciom o tym, co w życiu najważniejsze.

Prace utrzymane w jasnej, pastelowej kolorystyce, podziałają kojąco na żywe temperamenty naszych najmłodszych, zaś popularne motywy ze świata bajek i wdzięczne wizerunki zwierząt wprowadzą do ich królestwa ciepłą i przytulną atmosferę.

Dzieci kochają dekoracje ścienne z rysunkami i napisami, ponieważ pomagają one wyrazić indywidualne emocje i zainteresowania każdego z nich. Dorośli natomiast z całą pewnością docenią jeszcze jedną niewątpliwą zaletę zdobienia pokoi najmłodszych obrazami i plakatami. Otóż wraz ze zmieniającymi się upodobaniami naszych dorastających pociech, można te dekoracje bez kłopotu wymienić na nowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *