Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Pomysł na pokój dla dziewczynki – zaczarowany świat Twojej córeczki

Plakat z napisem dla dziewczynki

Pomysł na pokój dla dziewczynki – szybkie i proste sposoby na aranżacje pokoiku

Pomysł na pokój dla dziewczynki – królestwa małych dziewczynek nie muszą być utrzymane w nieśmiertelnym różu – ważne, aby dominowały w nich pogodne i optymistyczne barwy. Żywe i ciepłe kolory korzystnie będą wpływać na humor dzieci, a bogactwo wzorów i nośników ozdób ściennych sprawi, że do każdego pokoju uda nam się z pewnością wybrać odpowiednią dekorację.

Dekoracje stworzone z myślą o najmłodszych z jednej strony powinny być utrzymane w jasnej, żywej kolorystyce, a z drugiej nawiązywać do znanych dzieciom motywów z ulubionych książek lub filmów.

Ponieważ dzieci mają niezwykle rozbudowaną wyobraźnię, dobrym pomysłem na pokój dla dziewczynki będą niektóre obrazy z abstrakcjami, jak również takie, które zostały wydrukowane na kilku częściach, tworzących jedną całość. Dyptyki, tryptyki i układy kaskadowe z pewnością zainteresują najmłodszych, szczególnie, jeśli będą przedstawiały ich ulubione motywy bajkowe. Pomysł na pokój dla dziewczynki: 

  • zaaranżowanie małego pokoju fototapetą z optyczną głębią
  • naklejki nad łóżeczko rozweselą wnętrze
  • plakaty na ścianę to świetne akcenty dekoracyjne

Tutaj zobaczysz kolekcję stworzoną do pokoju dla dziewczynki: https://bajecznepokoje.pl/kategoria-produktu/dla-dziewczynki/

Edukacyjne dekoracje dla dziewczynek

Pomysł na pokój dla dziewczynki – wybierając dekoracje dla dziewczynki, możemy zdecydować się też na grafiki o charakterze edukacyjnym. Wszelkie kolorowe mapy lub też wydrukowane na papierze albo płótnie abecadło nakreślone fantazyjną czcionką, to doskonała propozycja dla najmłodszych. Starsze dziewczynki z pewnością docenią natomiast oryginalne reprodukcje prac malarskich lub grafik, które mogą rozwinąć w nich miłość do sztuki. Również do starszych dzieci skierowane są plakaty typograficzne z napisami. Żartobliwe hasła lub sentencje na temat uczuć albo prawd życiowych dodadzą wyjątkowego charakteru królestwu dorastających dziewcząt.

Urządzając pokój dla dziewczynki dobrze jest zaangażować w ten proces samą zainteresowaną. To przecież właśnie ona będzie przecież główną użytkowniczką tego pomieszczenia, więc powinna mieć swój udział w jego aranżowaniu.

Dekorowanie ścian w dziecięcym królestwie to wisienka na torcie w szykowaniu tego pokoju, więc idealnie byłoby robić to wspólnie.

Współczesne dekoracje do pokojów dziecięcych drukowane są na wysokiej jakości materiałach, które charakteryzują się wyjątkową trwałością, jak również wyrazistością konturów i kolorystyki na grafice. Każdą ozdobę można zamówić w wymiarze odpowiadającym gabarytom danego pomieszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *