20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Pomysł na pokój dla chłopca – zainspiruj się

Obraz do dekoracji z piłką

Pomysł na pokój dla chłopca – dobierz odpowiednią ozdobę ścienną

Chłopcy to niezwykle żywiołowe i energiczne istoty, więc ich pokoje stanowią na ogół odzwierciedlenie tych cech. Dlatego też szukając pomysłu na pokój dla chłopca do ozdobienia królestw małych królewiczów, dobrze jest wybrać takie motywy, które z jednej strony będą nawiązywały do zainteresowań chłopców, zaś z drugiej sprzyjały atmosferze wyciszenia i relaksu.

Doskonałym pomysłem na pokój dla chłopca będą plakaty lub tapety ścienne. Te żywiołowe istoty będą z pewnością zachwycone, mogąc każdego dnia podziwiać w swoim królestwie pięknie wykonane grafiki, których wartość docenią również rodzice.

Pomysł na pokój dla chłopca – możemy tutaj wyróżnić plakaty albo fototapety z wydrukowanymi wizerunkami sympatycznych zwierząt, na przykład czarno-białych tygrysów, zebr albo kotów. Jest to taki typ dekoracji, który z pewnością spodoba się również dorosłym. Niektóre plakaty występują w formie dwóch, wzajemnie uzupełniających się części, co dodaje wyjątkowego charakteru danej dekoracji. Polecamy:

  • Dekoracje dla chłopca z piłką nożną
  • Dekoracje dla chłopca z imieniem
  • Dekoracje dla chłopca  w postaci naklejki

Tutaj znajdziesz gotowe pomysły na pokój dla chłopca: https://bajecznepokoje.pl/kategoria-produktu/dla-chlopca/

Dekoracje z piłkami to świetny wybór do pokoju chłopca

Na grafikach, zaprojektowanych z myślą o chłopcach, często występuje także motyw piłkarski. Powiększenia piłek albo stadionów wydrukowanych na tapetach ściennych, robią spektakularne wrażenie. Podobnie, jak wzory inspirowane motoryzacją.

Pamiętajmy, że wybierając ozdobę ścienną do pokoju dla chłopca, można zdecydować się również na wydrukowaną na plakacie reprodukcję pracy malarskiej któregoś ze współczesnych artystów.

Nie musi to być plakat stworzony z myślą o dzieciach, gdyż trzeba pamiętać, że dzięki niezwykle bogatej wyobraźni najmłodsi doceniają wiele gatunków prac artystycznych. Ważniejsze jest to, aby wziąć pod uwagę gust, upodobania, cechy osobowości i wiek chłopca, w którego królestwie ma się znaleźć określona grafika.

Dobrze jest również przed powieszeniem dekoracji, zasięgnąć opinii samego zainteresowanego, aby uzyskać jego pełną akceptację co do wyboru dekoracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *