20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Pokoje dla chłopców

Plakaty, naklejki, fototapety oraz obrazki do pokoju chłopca

Współczesne plakaty, obrazy, naklejki lub fototapety są doskonałą propozycją dekoratorską do uzupełnienia aranżacji pokoju małego chłopca. Te żywiołowe istoty będą z pewnością zachwycone, mogąc każdego dnia podziwiać w swoim królestwie pięknie wykonane grafiki, a walory artystyczne nowoczesnych ozdób ściennych docenią również rodzice.

Wśród dekoracji stworzonych z myślą o pokojach chłopięcych możemy wyróżnić plakaty z napisami typograficznymi, na których wydrukowane zostały humorystyczne lub motywacyjne hasła, które nastroją nasze dzieci optymistycznie każdego ranka. W pokoju dorastającego chłopca bardzo dobrze będą wyglądać również wszelkie wydrukowane na dekoracjach ściennych grafiki nawiązujące do motywów muzycznych lub sportowych.

Osobną kategorię stanowią prace z wydrukowanymi wizerunkami sympatycznych zwierząt, na przykład czarno-białych tygrysów, zebr albo kotów. Jest to taki typ dekoracji, który z pewnością spodoba się również dorosłym. Niektóre plakaty albo obrazy występują w formie dwóch, wzajemnie uzupełniających się części, co dodaje wyjątkowego charakteru danej dekoracji.

Dodatki dla dzieci rozweselą wnętrze!

Wybierając ozdobę ścienną do dziecięcego pokoju, można zdecydować się również na wydrukowaną na plakacie albo obrazie reprodukcję pracy malarskiej któregoś ze współczesnych artystów.

Nie musi to być dekoracja stworzona włącznie z myślą o dzieciach, gdyż trzeba pamiętać, że dzięki niezwykle bogatej wyobraźni najmłodsi doceniają wiele gatunków prac artystycznych. Ważniejsze jest to, aby wziąć pod uwagę gust, upodobania, cechy osobowości i wiek chłopca, w którego królestwie ma się znaleźć określona grafika.

Dobrze jest również przed powieszeniem dekoracji, zasięgnąć opinii samego zainteresowanego, aby uzyskać jego pełną akceptację co do wyboru dekoracji. Bogactwo wzorów i kolorystyki sprawią, że każde dziecko można uszczęśliwić, ofiarowując mu w prezencie grafikę zgodną z jego pasjami i osobowością.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *