20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Pokój dla przedszkolaka – kolorowy świat Twojego malucha

Plakat konik i tabliczka mnożenia

Pokój dla przedszkolaka wybierz odpowiednie wzory dekoracji do wieku swojego dziecka

Pokój dla przedszkolaka, żeby właściwie spełniać swoje funkcje, powinien z jednej strony sprzyjać wypoczynkowi, zaś z drugiej inspirować do coraz nowszych, ale bezpiecznych zabaw. Gdy maluch wchodzi w wiek przedszkolny zaczynają się również pierwsze poważniejsze kontakty towarzyskie, więc dobrze, żeby dziecko miało też odpowiednie warunki do przyjmowania swoich małych gości. Żeby zaś wszystkim było miło, trzeba też zadbać o stronę estetyczną wnętrza.

Plakaty, obrazy, naklejki, szablony i fototapety stworzone z myślą o pokojach dla przedszkolaków to istne bogactwo pomysłów i możliwości dekoratorskich, dzięki którymi możemy nadać pokojowi przedszkolaka wyjątkowy klimat.

Dzieci uwielbiają prostą stylistykę dekoracji ściennych i ich czytelny przekaz. Do zdobienia pokojów dla przedszkolaka nadają się zatem wspaniale wszelkie obrazy, plakaty, tapety, tatuaże lub szablony do tworzenia barwnych grafik na ścianach. Przejrzyste formy dekoracji przedstawiających wesołe treści najmłodszych rozweselą, zaś łatwe do zapamiętania, krótkie sentencje, opisujące uczucia na grafikach z napisami będą przypominały starszym dzieciom o tym, co w życiu najważniejsze. Polecane dekoracje do pokoju przedszkolaka:

  • Naklejki ze zwierzaczkami
  • Miarki wzrostu
  • Dekoracje z motywem kosmosu

Wybierz wzór do pokoju przedszkolaka tutajhttps://bajecznepokoje.pl/bajecznepokoje-sklep/

Ozdoby dla dzieci wprowadzają ciepłą atmosferę do wnętrza!

Pokój dla przedszkolaka – prace utrzymane w jasnej, pastelowej kolorystyce, podziałają kojąco na żywe temperamenty naszych najmłodszych, zaś popularne motywy ze świata bajek i wdzięczne wizerunki zwierząt wprowadzą do ich królestwa ciepłą i przytulną atmosferę.

Dzieci kochają dekoracje ścienne z rysunkami i napisami, ponieważ pomagają one wyrazić indywidualne emocje i zainteresowania każdego z nich.

Wybierając obrazy, plakaty lub tapety do pokoju przedszkolaka, dobrze jest wziąć pod uwagę pasje małego człowieka lub też udekorować jego przestrzeń takimi grafikami, które nawiązują do znanych mu książek lub filmów.

Wszystkie dekoracje zaprojektowane z myślą o dzieciach charakteryzują się starannością wykonania na każdym etapie produkcji i cechują się bezpieczeństwem użytkowania. Każdą dekorację można dostosować rozmiarem do wymogów danego pokoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *