20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Pokój dla dziewczynki na poddaszu – inspiracje

Fototapeta z turkusowymi górami i chmurkami do pokoju dziecka

Pokój dla dziewczynki na poddaszu -pomysł na zaaranżowanie tej przestrzeni

Pokój dla dziewczynki na poddaszu – dziewczynki lubią przebywać w ładnie urządzonym wnętrzu już od najmłodszych lat. To prawdziwe małe estetki, które wraz ze zmieniającymi się zainteresowaniami chętnie wprowadzają zmiany w swoich królestwach. Bywa jednak, że pokoje naszych dzieci nie spełniają wszystkich oczekiwań i trudno zaaranżować je tak, aby były zarówno funkcjonalne, jak i estetycznie udekorowane.

Takim niełatwym do urządzenia rodzajem wnętrza jest na pewno pokój dla dziewczynki na poddaszu. Poprzez odpowiednią aranżację można jednak zniwelować w nim efekt opadającego sufitu, zaś z załamania ściany uczynić atut. To przecież wymarzone miejsce, aby stworzyć przy nim kącik do zabawy, domek albo kryjówkę.

Pokój dla dziewczynki na poddaszu możemy również udekorować takimi ozdobami ściennymi, dzięki którym sufit wyda się wyżej osadzony, przez co zniwelujemy uczucie przytłoczenia skosami. Sprawdzą się tu więc na przykład fototapety albo plakaty, na których wydrukowane zostały pionowe wzory –strzeliste drzewa, pasy, albo góry. Polecamy do pokoju dziewczynki na poddaszu:

  • Fototapety z drzewami
  • Fototapety z wzorkami
  • Naklejki

Zobacz polecaną dekorację do pokoju dla dziewczynki na poddaszu tutaj: https://bajecznepokoje.pl/sklep/fototapeta-do-pokoiku-dziecka-brzozowy-las-i-sarny/

Dekoracje ścienne do pokoju dziecka rozweselą wnętrze

Wszystkie tego typu grafiki optycznie wydłużą ściany i nadadzą pomieszczeniu wizualny efekt większej przestrzeni. Stworzone z myślą o dzieciach dekoracje charakteryzują się przepięknymi pastelowymi kolorami, które wprowadzają do pokojów najmłodszych pogodny i beztroski klimat.

Pokój dla dziewczynki na poddaszu – pamiętajmy, że stosując jasną kolorystykę dekoracji ściennych – optycznie powiększymy zbyt ciasne pomieszczenie, zaś soczyste barwy mogą wizualnie zmniejszyć wnętrze pokoju dziecka.

Wszystkie prace stworzone z myślą o najmłodszych charakteryzują się wysoką jakością wykonania i materiałów, na jakich zostały wydrukowane. Dzięki odporności na działanie delikatnych detergentów, można je bez trudu zachować w czystości,co jest przecież szczególnie ważne, jeśli chodzi o przestrzeń dziecięcą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *