20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Pokój dla 6-latka – to nie lada wyzwanie

Obraz do dekoracji ścian w pokoju chłopca

Pokój dla 6-latka – podpowiedzi jak dobrze urządzić przestrzeń Twojego dziecka.

Pokój dla 6-latka – chłopcy są energiczni i żywiołowi, szybko się nudzą i wciąż poszukują nowych inspiracji do zabaw. Dlatego też urządzając dla nich pokój trzeba zapewnić im dużo przestrzeni do realizowania swoich pomysłów: wznoszenia konstrukcji z klocków, zabaw w wyścigi samochodowe, albo odgrywania meczów piłkarskich.

Dekoracje w pokoju 6-latka powinny z jednej strony nawiązywać do pasji i upodobań dziecka, zaś z drugiej reprezentować pogodną i estetyczną stylistykę tak, aby od małego wykształcać w nim dobry gust. Plakaty, obrazy lub fototapety do królestwa sześcioletniego chłopca mogą przedstawiać motywy inspirowane sportem, światem zwierząt albo ulubionych baśni. Doskonałym pomysłem jest wykorzystanie do dekorowania ścian grafik z abecadłem – dla młodszych dzieci, albo mapami świata – dla tych nieco starszych.

Pokój dla 6-latka – osobną kategorię dekoracji stanowią ozdoby z napisami typograficznymi. Hasła, sentencje i cytaty mogą motywować, bawić albo wzruszać, dzięki czemu każdy rodzić może wybrać dla swojego dziecka odpowiednią dekorację. Polecamy:

  • Dekoracje o charakterze edukacyjnym
  • Dekoracje z piłką nożną
  • Dekoracje z napisami

Zobacz polecaną dekorację do pokoju 6-latka tutajhttps://bajecznepokoje.pl/sklep/obraz-do-pokoiku-dla-chlopczyka-turkusowa-pilka/

Świat 6-latka powinien być stworzony z pasją!

Ściana w pokoju 6-latka w okamgnieniu może przeobrazić się w bajkowe królestwo, pełne postaci z ulubionych filmów i książek. Bogata kolorystycznie grafika jest prosta i przejrzysta, dlatego też nawet najmłodsze dzieci bez trudu rozpoznają na plakatach swoich ukochanych bohaterów lub wizerunki zabawek, znanych im z codziennego życia. Grafiki, stworzone z myślą o dzieciach emanują ciepłem, radością i beztroską, więc wprowadzą wiele optymizmu do królestwa najmłodszych.

Warto przy tym pamiętać o jednym. O ile w przypadku zupełnie malutkich dzieci nie ma to większego znaczenia, o tyle już u większości starszych przedszkolaków płci męskiej zdobienie pokoju różowymi elementami będzie symbolem „obciachu”.

Dlatego też bezpieczniej jest wybrać do urządzania królestwa chłopca „bezpieczne” zielenie, niebieskości, granaty, żółcie lub czerwienie. Obrazy albo plakaty do pokoju sześciolatka możemy zamówić w wąskiej, czarnej ramie, albo dostosować rozmiar grafiki do własnej ramy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *