20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Plakaty do pokoju malucha – zaczarowany świat dzieci

Plakaty do pokoju malucha – szeroka gama pięknych wzorów, motywów oraz kolorów na ścianę w pokoju Twojego dziecka

Aranżowanie pokoju dla dziecka to wdzięczne zadanie, w które na ogół wkładamy dużo serca i zaangażowania. Pragniemy, aby nasi najukochańsi mieli jak najlepsze warunki do spędzania wolnego czasu, zabawy, spania, a gdy dorastają – do nauki. Starsze dzieci zaczynają wprowadzać na własną rękę rewolucje w swoim królestwie i wraz ze zmieniającymi się jak w kołowrotku zainteresowaniami na ścianach pojawiają się związane z nowymi pasjami plakaty do pokoju malucha.

Plakaty do pokoju malucha – nawet, gdy nasze dziecko podejmuje już samodzielne decyzje dotyczące dekorowania ścian w pokoju, możemy je wesprzeć, podsuwając ciekawe rozwiązania, które odpowiednio dopasowane będą się komponować z bieżącymi trendami dominującymi w życiu dorastającego człowieka. Dobrym rozwiązaniem w takich przypadkach jest ozdobienie pokoju plakatami do pokoju dziecka z typograficznym z jakąś ciekawą sentencją lub żartobliwym powiedzonkiem, cytatem z ulubionej książki lub piosenki.

Plakaty do pokoju dziecka mają proste formy i nienachalną kolorystykę w związku z czym nie będą kolidować z innymi ewentualnymi elementami zdobniczymi w pokoju. Sympatycznym rozwiązaniem są grafiki z motywami zwierzęcymi. Ten typ dekoracji na pewno spodoba się najmłodszym lokatorom dziecięcych pokoi, szczególnie jeśli ozdoba jest utrzymana w pastelowych, łagodnych barwach. Podobnie w pokojach maluchów doskonale będą się prezentować wszelkie drobne, kolorowe wzory, które wprowadzą do królestwa dzieci spokojny klimat, sprzyjający wyciszeniu się. Polecamy plakaty do pokoju malucha:

  • z superbohaterami
  • z napisami
  • ze zwierzakami

Tutaj zobaczysz cała naszą kolekcję plakatów do pokoju dzieckahttps://bajecznepokoje.pl/kategoria-produktu/plakaty-dla-dzieci-do-pokoju/

Plakaty w ramkach gotowe do powieszenia na ścianę

Jeśli chcemy nadać więcej elegancji wybranym przez nas ściennym grafikom, możemy je oprawić w proste, cienkie ramy, które są na tyle dyskretne, że nie zakłócą głównego przekazu na plakacie, a jednocześnie dodadzą mu stylu.

Wszystkie plakaty do pokoju malucha stworzone z myślą o maluchach można zamówić w rozmiarze odpowiadającym gabarytom wnętrza, jak również dopasować do wybranego wzoru tonację kolorystyczną, w jakim będzie utrzymana grafika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *