20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Plakaty do pokoju dziecka – pobudź jego kratywność

Plakat w ramie dla małej księżniczki

Plakaty do pokoju dziecka – genialne elementy w dekoracji wnętrz pokoi dziecięcych

Plakaty do pokoju dziecka – każdy rodzic dba o to, aby pokój jego dziecka był bezpieczny, funkcjonalny i estetycznie zaaranżowany. Plakaty do pokoiku dziecięcego to stylowa forma dekoracji ściennych, charakteryzujących się zarówno oryginalnością treści, jak również sposobu jej eksponowania. Ten rodzaj ozdoby cechuje też solidność wykonania na każdym etapie produkcyjnym, w związku z czym możemy mieć gwarancję, że otrzymujemy bezpieczną i trwałą dekorację.

Wzornictwo na plakatach do pokoju dziecka charakteryzuje się wielką różnorodnością motywów, technik wykonania dekoracji i barw. Tym, co je łączy jest pogodna, optymistyczna stylistyka i wesołe kolory dominujące na grafikach.

Młodsze dzieci będą zachwycone, jeśli rodzice udekorują ich pokój plakatem z wizerunkiem ulubionej postaci znanej z filmów lub książek albo bajkowym motywem zwierzęcym na rysunku wydrukowanym na papierze plakatowym. Osobna kategorią do pokojów dziecięcych są kolaże fotograficzne z sympatycznymi zwierzątkami poprzebieranymi w ludzkie ubrania. Koty, psy lub króliki w kapeluszach, kryzach i kokardach wzbudzą wesołość u każdego, kto na nie spojrzy. Polecamy plakaty do pokoju dziecka:

  • z mapą świata
  • z alfabetem
  • z imieniem dziecka

Sprawdź kolekcję naszych plakatów do pokoju dziecka tutaj: https://bajecznepokoje.pl/plakaty-sciany-ramek-dla-dzieci/

 

Plakat na ścianie każdego dziecka to dobry pomysł na dekorację

Wśród plakatów dziecięcych znajdziemy również kolorowe grafiki z abecadłem wykaligrafowanym na plakatach. Pogodne barwy i fantazyjna stylistyka pomoże dzieciom w naturalny sposób przyswoić wygląd literek.

Dobrym pomysłem na udekorowanie pokoju nieco starszego dziecka lub nastolatka jest powieszenie na ścianie plakatu z mapą świata. Ten typ ozdoby ściennej łączy w sobie funkcję estetyczną z edukacyjną, utrwalając w najmłodszych wiedzę o układzie geograficznym świata i wyzwalając w nich marzenia o dalekich podróżach. Ten rodzaj dekoracji sprawdzi się również jako ozdoba ściany w szkole lub przedszkolu.

Wszystkie plakaty do dekoracji pokojów dziecięcych zostały zaprojektowane przy współpracy z utalentowanymi współczesnymi artystami. Każdą dekorację można zamówić w specjalnie dopasowanej ramie, która podkreśli treść grafiki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *