20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Ozdoby na ścianę do pokoju dziewczynki – świat małych księżniczek

obraz do pokoju dziecka z modnym wzorem

Ozdoby na ścianę do pokoju dziewczynki to nie tylko różowe motywy dekoracji

Ozdoby na ścianę do pokoju dziewczynki – dobrze jest zastanowić się nad przełamaniem stereotypów. Odejście od wszechobecnych słodkich różów i motywów z księżniczkami, na rzecz stylowych, jasnych i przejrzystych tapet, obrazów i plakatów, to najlepszy sposób, aby nadać królestwu młodej damy nietuzinkowy i stylowy charakter.

Współczesne ozdoby na ścianę do pokoju dziewczynki charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, gwarantującą bezpieczeństwo i trwałość dekoracji. Zaprojektowane przy współpracy z utalentowanymi współczesnymi twórcami, reprezentują wysoki poziom i są doskonałą alternatywą dla popularnych ozdób ściennych produkowanych na masową skalę.

Powieszenie ozdoby na ścianie w pokoju dziewczynki albo nastolatki dekoracji z ciekawą grafiką, reprodukcją malarską bądź inspirującym lub żartobliwym napisem, w prosty sposób rozwiąże kwestię udekorowania tego pomieszczenia. Postacie znane dzieciom z książek lub filmów, sympatyczne zwierzątka albo drobne wzory utrzymane w pogodnych kolorach, z powodzeniem uzupełnią aranżację pokoju dziecięcego. Polecamy ozdoby na ścianę do pokoju dziewczynki:

  • o charakterze edukacyjnym
  • z motywem zwierzaków
  • z napisami i sentencjami

Tutaj zobaczysz polecaną ozdobę do pokoju dziewczynkihttps://bajecznepokoje.pl/sklep/obrazek-do-pokoju-dzieciecego-z-kolorowymi-motylkami/

Ogromny wybór dekoracji dla dziewczynek!

Powieszenie na ścianie królestwa małej dziewczynki albo nastolatki dekoracji z ciekawą grafiką, reprodukcją malarską bądź inspirującym lub żartobliwym napisem, w prosty sposób rozwiąże kwestię udekorowania tego pomieszczenia. Postacie znane dzieciom z książek lub filmów, sympatyczne zwierzątka albo drobne wzory utrzymane w pogodnych kolorach, z powodzeniem uzupełnią aranżację pokoju dziecięcego.

Spośród propozycji ozdób ściennych przeznaczonych do pokojów dziewczynek znajdziemy zarówno takie, które wydrukowano na wysokogatunkowym płótnie, na papierze plakatowym, jak również w formie naklejek. Ta ostatnia opcja pozwala na kilkakrotne zmienianie miejsca grafik poprzez odklejanie i ponowna naklejanie na wybraną powierzchnię.

Dobrym pomysłem jest też oprawienie klasycznych grafik w odpowiednio dobrane ramy. Wydruki charakteryzuje wysoka jakość wykonania, soczyste kolory i różnorodność, jeśli chodzi o wzory i rozmiary dekoracji. Różnorodność tematyki, wzornictwa i kolorystyki sprawia, że każdy rodzic może wybrać do pokoju dziewczęcego grafiki, które z powodzeniem będą również łączyć funkcje dekoratorskie z edukacyjnymi.

Taką rolę będą pełniły na przykład wydrukowane na plakatach mapy świata lub naszego kraju, albo grafiki z symbolami patriotycznymi. Z powodzeniem utrwalą one wiedzę o świecie i historii, a jednocześnie będą stanowiły atrakcyjną dekorację pokoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *