🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Obrazki dla dzieci zwierzęta do pokoju – urocze dekoracja na ścianę

Rewelacyjna ozdoba pokoi dziecięcych

Obrazki dla dzieci zwierzęta to bardzo wdzięczne dekoracje do pokoju dziecka w każdym wieku

Obrazki dla dzieci ze zwierzętami to bardzo wdzięczne dekoracje ścienne, które wprowadzają niezwykle pogodny klimat do pokojów dziecięcych. Sympatyczne koty, psy, zebry lub niedźwiadki, których wizerunki znajdziemy na współczesnych grafikach, będą znakomicie wyglądać zarówno na obrazach powieszonych bezpośrednio na ściany, jak i na takich, które zostały oprawione w specjalnie dopasowane ramy.

Obrazy na ściany z wizerunkami zwierząt to zarówno wydrukowane na płótnie reprodukcje prac malarskich, których głównymi bohaterami są ssaki i ptaki, jak również proste grafiki w stylu skandynawskim, oraz kolaże fotograficzne z zabawnymi ujęciami zwierząt. Obrazy, które powstały z myślą o udekorowaniu pokoju dziecięcego charakteryzuje pełna kolorów, prosta i przejrzysta grafika, dzięki czemu tego typu dekoracje wprowadzą wiele optymizmu do królestwa najmłodszych.

Dzieci bez trudu rozpoznają na obrazach swoje ulubione zwierzątka. Emanujące ciepłem, radością i beztroską barwne motywy doskonale wyglądają wydrukowane na białym tle, z kolei na ciemniejszym wspaniale prezentują się jasne lub jaskrawe wzory. Obrazki dla dzieci ze zwierzętami znajdziesz tutaj: https://bajecznepokoje.pl/kategoria-produktu/dekoracje-zwierzaki/

Dekoracje ze zwierzątkami rozweselą wnętrze!

Ozdobienie ścian obrazami ze zwierzętami to bardzo dobry pomysł, aby uzupełnić aranżację pokoju dziecięcego lub młodzieżowego, ale niektóre tego typu prace sprawdzą się także w przestrzeni przeznaczonej dla dorosłych.

Obrazy przedstawiające motywy zwierzęce mogą zostać wyeksponowane w formie kompozycji wieloelementowych, zastępujących pojedyncze płótno. Polecamy:

  • Obrazki dla dzieci zwierzęta – zebry
  • Obrazki dla dzieci zwierzęta – kotki
  • Obrazki dla dzieci zwierzęta – niedźwiadki

Takie kilkuczęściowe układy dekoratorskie to niezwykle ciekawa propozycja, która w szczególny sposób podkreśli charakter nowoczesnych aranżacji wnętrz. Wszystkie proponowane grafiki charakteryzuje najwyższa jakość wykonania.

Dekoracje ze zwierzętami powstają przy współpracy ze współczesnymi utalentowanymi twórcami i są projektowane i produkowane w jednym miejscu. Dodatkową zaletą obrazów ze zwierzątkami jest to, że gotowe płótna naciągane są na drewniane krosna, dzięki czemu po wyjęciu z opakowania, grafiki są gotowe do powieszenia na ścianę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *