Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Napisy na ścianę dla dziewczynki

Modny motyw dekoracji do upiększenia pokoików dziecięcych

Napisy na ścianę to świetny sposób na dekorację ściany

W aranżacji pokoju dorastającej dziewczynki można sobie pozwolić na zdecydowanie więcej niż w innych pomieszczeniach domu. Dlatego też nieważne w jakim stylu utrzymany jest kąt naszego dziecka – jego doskonałym uzupełnieniem będą napisy na ściany w formie plakatów, stanowiące uniwersalną dekorację każdego wnętrza. Dekoracje z napisami na ścianę to wyjątkowa kategoria, która jak mało co pozwoli wyrazić przy pomocy haseł zainteresowania i pasje głównej lokatorki (lub lokatora!) danego pokoju.

Zmysł estetyczny kształtuje się w dzieciach już od najmłodszych lat, rozwijając ich indywidualne gusty i upodobania. Dlatego też plakaty z napisami dla dzieci stanowią cenną alternatywę dla krzykliwych akcesoriów, przeznaczonych dla najmłodszych klientów, którymi zasypują nas producenci. Dzieci uwielbiają prostą stylistykę tej formy dekoracji i jej czytelny przekaz.Przejrzyste formy graficzne najmłodszych rozweselą, a łatwe do zapamiętania, krótkie sentencje, opisujące uczucia, będą przypominały starszym dzieciom o tym, co w życiu najważniejsze.

Plakaty z napisami na ścianę utrzymane w jasnej, pastelowej kolorystyce, podziałają kojąco na żywe temperamenty naszych najmłodszych, zobacz tutaj: https://bajecznepokoje.pl/kategoria-produktu/napisy-modlitwy-sentencje/. Króluje na nich biel. Na ogół jest połączona z elementami różu na plakatach skierowanych do dziewczynek i błękitu na dekoracjach, przeznaczonych do pokojów chłopięcych. Popularne motywy ze świata bajek i wdzięczne wizerunki zwierząt wprowadzą do ich królestwa ciepłą i przytulną atmosferę. Polecamy napisy na ścianę:

 

  • z modlitwami
  • z sentencją
  • z imieniem dziecka

Plakaty z napisami na ścianę, stworzone z myślą o dzieciach, pomagają wyrazić indywidualne emocje i zainteresowania najmłodszych. Dorośli natomiast z pewnością docenią ich rolę edukacyjną, polegającą na zapoznawaniu dzieci z literami i cyframi.

Oprócz haseł w języku polskim, na plakatach znajdziemy również sentencje po angielsku, co także sprzyja oswajaniu się dzieci z tym językiem. Napisy na ścianę, wydrukowane na plakatach mogą mieć charakter motywacyjny lub żartobliwyDodatkowym atutem plakatów z napisem stworzonych z myślą o dziewczynkach, mogą być odpowiednio dopasowane ramy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *