20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety na ścianę 3d dla dzieci – fototapety z optyczną głębią

Ozdoba ścienna z motywem piłek do pokoju dziecka

Fototapety na ścianę 3d dla dzieci – idealne rozwiązanie do małych pokoików

Fototapety na ścianę 3d nie tylko dodadzą wdzięku pokojom dziecięcym, ale spełnią w nich również rolę korygującą niedoskonałości wnętrz. Dzięki fototapetom na ścianę 3d dla dzieci nie tylko upiększymy przestrzeń, w której najczęściej funkcjonują nasze dzieci, ale również optycznie powiększymy lub podwyższymy pokój.

Istnieje cała gama wzorów nawiązujących bezpośrednio do zainteresowań najmłodszych, które wydrukowane na wysokojakościowych tapetach na ścianę 3d , wprowadzą do ich pokojów wyjątkowy klimat. Dla młodych sportowców albo fanów piłki nożnej dostępna jest na przykład bogata oferta tapet z wizerunkami piłki i stadionów, zaś dla wielbicieli zwierząt- urocze dekoracje z rozmaitymi ujęciami wesołych czworonogów.

Fototapety na ścianę 3d dla dzieci charakteryzują się bardzo często właściwościami, które nadają pomieszczeniom głębi. To dekoracje, na których piłki zdają się „wchodzić” do wnętrz, a wydrukowane na tapetach stadiony wydają się tak realne, jakbyśmy mogli bez problemu na nie wkroczyć. Takie złudzenie zyskujemy dzięki niezwykle wyrazistym nadrukom i wysokiej jakości materiałom, z jakich wykonane są dekoracje. Polecamy:

  • Fototapety na ścianę 3d dla dzieci z piłką
  • Fototapety na ścianę 3d dla dzieci z kosmosem
  • Fototapety na ścianę 3d dla dzieci ze stadionem

Zobacz polecaną fototapetę 3d na ścianę dla dziecka: https://bajecznepokoje.pl/sklep/fototapeta-dla-dzieci-pilka-w-bramce/

Dobierz odpowiednia ozdobę do wnętrza

Reprodukcje zdjęć, prac malarskich lub grafik wydrukowane na tapetach na ścianę 3d do pokoju dziecka to radykalny, a z drugiej strony niezwykle prosty sposób, aby nadać wnętrzu wyrazisty charakter. Na tych spektakularnych dekoracjach mogą znaleźć się nie tylko obrazy stworzone stricte dla dzieci, ale również reprodukcje prac malarskich, które z powodzeniem uzupełnią również przestrzeń przeznaczoną dla osób dorosłych.

Część dekoracji utrzymana jest w naturalnej kolorystyce, zaś inne występują w soczystych lub nawet jaskrawych barwach. Szczególnie godne polecenia do dekorowania pokojów dziecięcych są fototapety o właściwościach 3d, wydrukowane na podkładzie winylowym.

Jest to bowiem najbardziej trwały materiał, charakteryzujący się odpornością na działanie środków czyszczących. Dlatego też, regularnie przecierany sprawi, że nasza fototapeta na ścianę 3d zachowa estetyczny wygląd i – co najważniejsze – unikniemy gromadzenia kurzu na powierzchni dekoracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *