Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Fototapety dla dzieci 3D – spektakularny efekt w pokoiku dziecka

Dekoracja do pokoju małego kibica

Fototapety dla dzieci 3D – sposób na optyczne powiększenie małych pokoi

Fototapety dla dzieci 3D to doskonały pomysł, aby udekorować nimi wnętrze, gdyż –oprócz funkcji estetycznych – mają jeszcze jedną cenną zaletę. Otóż dzięki nim, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, możemy wizualnie zyskać więcej przestrzeni w pomieszczeniu.

Użycie właściwego wzoru, kompozycji i barw wizualnie nada wnętrzu odpowiednią perspektywę i pozwoli osiągnąć w nim efekt głębi. Wspaniale będą spełniały to zadanie na przykład fototapety dla dzieci 3D z motywami piłkarskimi.

Fototapety dla dzieci 3D przedstawiająca stadion sportowy optycznie powiększy zbyt ciasny pokój, zaś piłka wpadająca do bramina kolażu fotograficznym, zdaje się „wychodzić” ze ściany do pomieszczenia. Barwne prace malarskie, zdjęcia kolorowych modeli zabytkowych samochodów albo grafiki ze zwierzętami powiększone na tapetach do gigantycznych rozmiarów, robią również ogromne wrażenie. Polecamy fototapety 3D do pokoju dziecka:

  • z piłką nożną
  • ze stadionem
  • z kosmosem

Zobacz polecaną tapetę 3d dla dziecka tutaj: https://bajecznepokoje.pl/sklep/fototapeta-dla-dzieci-na-sciane-z-pilka-do-pokoju-chlopca/

Odpowiedni dobór wzoru jest bardzo ważny

Wizualne podwyższenie zbyt nisko osadzonego sufitu uzyskamy, stosując dekoracje ścienne z pionowymi wzorami, ukazującymi strzeliste drzewa, na przykład sosny lub palmy czy też kwiaty z długimi łodygami. Pamiętajmy, że fototapeta 3d do pokoju dziecka, której zadaniem jest optyczne zmodyfikowanie wymiarów pomieszczenia, powinna zajmować całą ścianę. Dobrze by było, aby nie stał też przy niej żaden większy mebel, który zakłócałby wizualny efekt zmiany proporcji naszej przestrzeni. Najkorzystniejszy rezultat osiągniemy stosując fototapetę, utrzymaną w jasnej tonacji.

Na tapetach o właściwościach 3d zaprojektowanych dla dzieci mogą się znaleźć zarówno dzieła malarskie, grafiki, jak i fotografie. Wszystkie fototapety charakteryzują się wyjątkowo piękną kolorystyką.

Dominują na nich soczyste, przejrzyste barwy, które wprowadzają wiele optymizmu do pokojów najmłodszych. Ogólna stylistyka takich tapet jest prosta i czytelna nawet dla najmłodszych dzieci.

Trwałość dekoracji gwarantuje wysoka jakość materiałów, użytych przy produkcji tapet 3d, zaprojektowanych z myślą o dzieciach. Łatwo je utrzymać w czystości, dzięki odporności na działanie delikatnych detergentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *