Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Fototapeta do pokoju niemowlaka – zobacz różne pomysły na aranżacje

Fototapeta z motywem chmurek z oczkami oraz kropelek deszczu

Fototapeta do pokoju niemowlaka – urzekające wzory na ścianę

Fototapeta do pokoju niemowlaka są doskonałym rozwiązaniem dekoratorskim. Idealnym miejscem, na którym można nakleić taką dekorację jest ściana przy łóżeczku maleństwa, dzięki czemu wprowadzamy do przestrzeni niemowlęcej przytulny i ciepły klimat.

Współczesne fototapeta do pokoju niemowlaka charakteryzują się wdziękiem i najwyższą jakością wykonania na każdym etapie produkcyjnym. To doskonała alternatywa dla klasycznych obrazów lub plakatów na ścianach, która zagwarantuje nam oryginalny i stylowy wystrój królestwa nowego człowieka.

Niemowlak najlepiej czuje się w spokojnym otoczeniu, pełnym harmonii i łagodności. Dlatego też wśród wzorów, szczególnie polecanych do przestrzeni stworzonej dla maluszka, prym wiodą proste i nieskomplikowane desenie, utrzymane w rozbielonych pastelowych barwach. Takie dekoracje zapewnią maleństwu spokój i wyciszenie. Polecamy fototapeta do pokoju niemowlaka:

  • w kolorze błękitnym
  • z motywem chmurek
  • z motywem kropelek

Zobacz polecaną dekoracje do pokoju noworodka: https://bajecznepokoje.pl/sklep/fototapeta-w-piekne-balony-do-pokoju-dziecka/

Wybierz odpowiedni wzór!

Kącik niemowlęcy to często bardzo mały pokój, albo po prostu wydzielona przestrzeń na przykład w sypialni rodziców. Dlatego też w uzupełnieniu aranżacji królestwa małego człowieka, doskonale sprawdzą się fototapety do pokoju noworodka optycznie korygujące niedoskonałości wnętrza.

Wizualnemu powiększeniu przestrzeni sprzyja jasna kolorystyka, a także drobne wzory. Można też pokusić się o zastosowanie dekoracji o właściwościach trójwymiarowych, czyli takich, które nadają pomieszczeniom efekt głębi. Trzeba jednak pamiętać, że fototapety o właściwościach 3d cechuje dość wyraziste wzornictwo, przeznaczone raczej dla nieco starszych dzieci.

Fototapety do pokoju niemowlęcia możemy zamówić na dwóch podkładach do wyboru: na papierze Pro Tech albo na materiale hybrydowym. Ten ostatni charakteryzuje się wyjątkową odpornością na działanie wilgoci i zabrudzenia, dzięki czemu najłatwiej utrzymać taką tapetę w czystości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *