🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapeta do pokoju dziecka – szybko, łatwo i pięknie ozdobiony pokoik

Tapeta z mapą dla chłopca

Fototapeta do pokoju dziecka to prosty sposób, który w mgnieniu oka odmieni wnętrze

Fototapeta do pokoju dziecka to ciekawe, tanie i funkcjonalne rozwiązanie, dopełniające aranżacji wnętrz. Dzięki nim poszczególne pokoje zyskują odpowiadający nam klimat, jak również nabierają nietuzinkowego charakteru, odzwierciedlającego osobowość właścicieli.

Fototapeta do pokoju dziecka to znakomita koncepcja do udekorowania przestrzeni osób dorosłych, ale również pokoi dziecięcych. Motywy bajkowe, zwierzęce, inspirowane tematyką sportową, taneczną lub muzyczną, albo wzory oparte na znanych dzieciom książkach lub filmach. Wszystko to może się znaleźć na fototapecie do pokoju dziecka, którą wybierzemy do udekorowania pokoju naszego dziecka. Koncepcji na wzory wydrukowane na fototapetach, jest bez liku.

Dzięki nim możemy również podkreślić zalety pomieszczenia i zniwelować jego wady. Niewielkie pomieszczenie wyda się szersze, jeśli zdecydujemy się na zastosowanie w nim fototapety do pokoju dziecka wywołującej złudzenie optyczne, nadające wnętrzu efekt głębi. Polecamy:

  • Fototapeta do pokoju dziecka ze zwierzątkami
  • Fototapeta do pokoju dziecka z mapą świata
  • Fototapeta do pokoju dziecka z piłką nożną

Tutaj możesz obejrzeć kolekcję fototapet do pokoju dziecka zaprojektowaną przez polskich projektantów: https://bajecznepokoje.pl/kategoria-produktu/fototapety-do-pokoikow-dzieciecych/

Dobierz odpowiedni wzór do pomieszczenia

Przed naklejeniem tapety dla dziecka dobrze jest pamiętać, że nie jest to rodzaj dekoracji, który łatwo wymienimy w przypadku niewłaściwie dobranego wzoru. Dobrze jest więc – przed udekorowaniem nią pokoju dziecka -zwrócić uwagę na metraż pomieszczenia, w którym chcemy zastosować fototapetę. I tak w niewielkiej przestrzeni sprawdzą się raczej wzory delikatne i utrzymane w jasnej kolorystyce. Motywy o bardziej zdecydowanym charakterze, w których dominują ciemniejsze tonacje, sprawdzą się na większych przestrzeniach.

Dobrym rozwiązaniem, jeśli chodzi o udekorowanie pokoju fototapetą dla dziecka, jest też skorzystanie z możliwości stworzenia całkowicie autorskiej wizji tego typu dekoracji. Fototapeta tworzona na zamówienie pozwala na ingerencję w jej ostateczną formę, poczynając od opcji zmiany koloru fragmentu kompozycji, poprzez dokładne dopasowanie jej wymiarów, aż po stworzenie całkowicie własnego stylu.

Wydrukowane na tapetach fotografie dzieci, albo całej rodziny, mogą być doskonałą alternatywą dla klasycznych wzorów na tego typu dekoracjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *