20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapeta dla niemowlaka – urocze wzory dla najmłodszych

Ozdoba ścienna z balonami pośród chmurek do pokoiku dziecka

Fototapeta dla niemowlaka – wybierz odpowiedni wzór

Narodzinom dziecka towarzyszy zawsze wielka radość, a rodzice ze wszystkich sił próbują stworzyć niemowlakowi pokój idealny. Fototapety dla niemowlaka to doskonała alternatywa dla klasycznych obrazów lub plakatów na ścianach, która zagwarantuje nam oryginalny i stylowy wystrój królestwa nowego człowieka.

Wybierając fototapetę dla niemowlaka, pamiętajmy o tym, że najlepiej czuje się on w spokojnym otoczeniu, pełnym harmonii i łagodności. Dlatego też wśród wzorów, szczególnie polecanych do przestrzeni stworzonej dla maluszka, prym wiodą proste i nieskomplikowane desenie, utrzymane w rozbielonych pastelowych barwach. Takie dekoracje zapewnią maleństwu spokój i wyciszenie. Kącik niemowlęcy to często bardzo mały pokój, albo po prostu wydzielona przestrzeń na przykład w sypialni rodziców.

Dlatego też w uzupełnieniu aranżacji królestwa małego człowieka, doskonale sprawdzą się fototapety dla niemowlaka optycznie korygujące niedoskonałości wnętrza. Wizualnemu powiększeniu przestrzeni sprzyja jasna kolorystyka, a także drobne wzory. Można też pokusić się o zastosowanie dekoracji o właściwościach trójwymiarowych, czyli takich, które nadają pomieszczeniom efekt głębi. Trzeba jednak pamiętać, że fototapety o właściwościach 3d cechuje dość wyraziste wzornictwo, przeznaczone raczej dla nieco starszych dzieci. Polecamy fototapety dla niemowlaka:

  • z chmurkami
  • w góry i balony
  • ze zwierzakami

Zobacz tutaj polecaną fototapetę do pokoju niemowlęcia: https://bajecznepokoje.pl/sklep/fototapeta-w-chmurki-i-kropki-do-pokoju-dzieciecego/

Wybór fototapet jest bardzo duży!

Fototapeta dla niemowlaka – możemy zamówić na dwóch podkładach do wyboru: na papierze Pro Tech albo na materiale hybrydowym. Ten ostatni charakteryzuje się wyjątkową odpornością na działanie wilgoci i zabrudzenia, dzięki czemu najłatwiej utrzymać taką tapetę w czystości.

Dobrym pomysłem jest skorzystanie również z takiej wersji fototapety dla niemowlęcia, która pozwala odklejać ją i ponownie przyklejać w inne miejsce. Tapety można stosować nie tylko na ściany, ale również jako okleiny frontów mebli, drzwi albo innych gładkich powierzchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *