Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Dodatki do pokoju dziecka – zainspiruj się naszymi projektami

Tapeta z bajkowym lasem do pokoju dziecięcego

Dodatki do pokoju dziecka – najprzyjemniejszy etap dekorowania dziecięcych wnętrz

Dodatki do pokoju dziecka – dzieci są krytycznymi obserwatorami i wymagającymi konsumentami sztuki dekoratorskiej. Ich wielka wrażliwość sprawia również, że doceniają wszelkie dodatki podkreślające urok ich pokoi, zwłaszcza takie, które mogą samodzielnie wybrać do swojego królestwa.

Doskonałym pomysłem na udekorowanie ściany pokoju dziecka lub nastolatka jest powieszenie na niej wydrukowanej na papierze lub płótnie ciekawej grafiki, reprodukcji malarskiej bądź inspirującego albo żartobliwego napisu. Pamiętajmy jednocześnie, że do królestwa najmłodszych nie pasują jedynie dodatki do pokoju dziecka, ale również niektóre dekoracje z motywami uniwersalnymi, czyli takie, które docenią także ich rodzice.

Do tej kategorii możemy zaliczyć kolorowe dzieła współczesnych malarzy lub grafików, przedstawiające oryginalne, często fantastyczne postacie, albo fotografie z wizerunkami zwierząt lub kwiatów. Dzieci z pewnością docenią taki rodzaj sztuki. Polecamy dodatki do pokoju dziecka:

  • plakaty z napisami
  • obrazy z mapą świata
  • fototapety z górami i balonami

Zobacz polecaną dekorację do pokoju dziecka tutajhttps://bajecznepokoje.pl/sklep/plakat-do-pokoju-dzieciecego-zyrafa-a-kuku/

Dodatki dla dzieci rozweselą wnętrze!

Powieszenie na ścianie grafiki z napisem typograficznym to również wspaniała koncepcja, aby przełamać monotonię pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Wesołe teksty rozbawią najmłodszych a poważnie sentencje skłonią nastolatki do refleksji nad światem i wyborami życiowymi.

Dzieci –zarówno te młodsze, jak i starsze – lubią otaczać się przejrzystymi i wyrazistymi zdobieniami. Prosta stylistyka dekoracji pozwala w klarowny sposób przekazać wartościowe treści, które bez problemu trafiają do najmłodszych.

Na tym właśnie polega główna zaleta współczesnych prac stworzonych z myślą o dzieciach. Natomiast bogactwo możliwości, z jakich możemy skorzystać wybierając motyw przewodni takiej dekoracji do pokoju dziecka, sprawia, że dla każdego dziecka można wybrać odpowiednią grafikę.

Współczesne prace stworzone z myślą o dzieciach imponują różnorodnością jeśli chodzi o tematykę, wzornictwo, kolorystykę i rodzaje technik artystycznych. Wszystkie ozdoby łączy najwyższa jakość wykonania i trwałość materiałów, na których powstały nadruki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *