Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Dekorowanie ścian w pokoju dziecka

obraz do pokoju dziecka sięgaj gwiazd

Dekorowanie ścian w pokoju dziecka to bardzo przyjemny etap aranżowania przestrzeni dziecka

Dekorowanie ścian w pokoju dziecka – pokój dziecięcy to dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych dzieci najważniejsze miejsce w ich świecie. Tu spędzają najwięcej czasu na zabawie, spotkaniach z rówieśnikami i na nauce. To także ich azyl, w którym niejednokrotnie szukają wyciszenia i odosobnienia od świata dorosłych, tak diametralnie różniącego się od ich świata i czasem kompletnie niezrozumiałego.

Oprócz funkcjonalności i wygody niezwykle istotne jest zatem zadbanie również o estetyczną stronę pokoju dziecięcego, tak, aby odpowiadał gustowi i charakterowi młodego człowieka, sprzyjał wyciszeniu się i dawał poczucie bezpieczeństwa. Dekorując ściany w pokoju dziecka dobrze jest zaangażować w ten proces samego zainteresowanego.

To przecież właśnie on lub ona będzie głównym użytkownikiem tego pomieszczenia, więc powinien mieć swój udział w jego aranżowaniu. Dekorowanie ścian w pokoju dziecka to wisienka na torcie w tej kwestii, a wyjątkowego charakteru dodadzą mu obrazy, plakaty, tapety, tatuaże lub szablony do wykonywania grafik, stworzone specjalnie z myślą o młodych odbiorcach. Polecamy:

  • Dekoracje z imieniem nad łóżeczko
  • Dekoracje w formie naklejki odklej/przyklej
  • Dekoracje z napisami

Wybierz odpowiednią dekorację tutaj: https://bajecznepokoje.pl/

Dekorowanie ścian w pokoju dziecięcym może stać się wspólna zabawą

Bogaty wybór, jeśli chodzi o wzornictwo, kolorystykę i techniki wykonania dekoracji dziecięcych, sprawia, że bez trudu uda nam się dobrać odpowiednią ozdobę dla naszych najmilszych. Możemy więc wybrać dekorację o charakterze edukacyjnym. Wszelkie kolorowe mapy lub też wydrukowane abecadło nakreślone fantazyjną czcionką to doskonała propozycja dla najmłodszych.

Starsze dzieci i młodzież z pewnością docenią natomiast oryginalne reprodukcje prac malarskich lub grafik, które mogą rozwinąć w nich miłość do sztuki. Również do starszych dzieci skierowane są dekoracje typograficzne z napisami. Żartobliwe hasła lub sentencje na temat uczuć albo prawd życiowych dodadzą wyjątkowego charakteru królestwu młodego człowieka.

Jeśli chcemy podkreślić dekoracyjny charakter grafik, znakomitym pomysłem jest oprawienie ich w ramy. Dodadzą im one stylu i elegancji, które docenią nawet najmłodsi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *