20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Dekoracje na ściany do pokoju dziewczynki – piękne wzory na ścianę

tapeta z balonami i chmurkami do pokoju dziecka

Dekoracje na ściany do pokoju dziewczynki – wybierz odpowiedni wzór dla swojej pociechy

Wybierając dekoracje ścienne do pokoju dziewczynki dobrze byłoby wziąć pod uwagę osobowość i zainteresowania dziecka. Plakaty na ścianę do pokoju inspirowane światem bliskim dziewczynce to przykład takich dekoracji, które nadadzą królestwu młodej damy nietuzinkowy i stylowy charakter. Polecamy:

  • Dekoracje na ściany do pokoju dziewczynki – mapy
  • Dekoracje na ściany do pokoju dziewczynki – z napisami
  • Dekoracje na ściany do pokoju dziewczynki – ze zwierzątkami

Dodatkowe oprawienie w ramy wybranej grafiki sprawi, że nabierze ona eleganckiego charakteru.
Współczesne ozdoby na ściany do pokoju dziewczynki charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, gwarantującą bezpieczeństwo i trwałość dekoracji.

Zaprojektowane przy współpracy z utalentowanymi współczesnymi twórcami, reprezentują wysoki poziom i są doskonałą alternatywą dla popularnych ozdób ściennych produkowanych na masową skalę. Powieszenie dekoracji na ścianie pokoju dziewczynki z ciekawą grafiką, reprodukcją malarską bądź inspirującym lub żartobliwym napisem, w prosty sposób rozwiąże kwestię udekorowania tego pomieszczenia. Sprawdź kolekcję dekoracji dla dziewczynek tutaj: https://bajecznepokoje.pl/kategoria-produktu/dla-dziewczynki/

Dodatki dla dzieci rozweselą wnętrze!

Spośród propozycji dekoracji ściennych przeznaczonych do pokojów dziewczęcych znajdziemy zarówno takie, które wydrukowano na wysokogatunkowym płótnie, na papierze plakatowym, jak również w formie naklejek.

Ta ostatnia opcja pozwala na kilkakrotne zmienianie miejsca grafik poprzez odklejanie i ponowna naklejanie na wybraną powierzchnię. Dobrym pomysłem jest też oprawienie klasycznych grafik w odpowiednio dobrane ramy.

Wydruki charakteryzuje wysoka jakość wykonania, soczyste kolory i różnorodność, jeśli chodzi o wzory i rozmiary dekoracji.
Różnorodność tematyki, wzornictwa i kolorystyki sprawia, że dla każdej dorastającej dziewczynki znajdzie się taka dekoracja, która ją zachwyci.

Dobrym pomysłem jest też zainwestowanie w takie plakaty, które łączą funkcje edukacyjne ze zdobniczymi. Przykładem mogą być grafiki z mapami, które spodobają się zarówno młodym ludziom, jak i ich rodzicom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *