20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Dekoracje ścian do pokoju dziecka – zaczaruj jego krainę

Dekoracja z balonikami na niebie do pokoju dziecka

Dekoracje ścian do pokoju dziecka – duży wybór rodzajów, wzorów oraz motywów ozdób ściennych

Dekoracje do pokoju dziecięcego charakteryzuje pełna kolorów, prosta i przejrzysta grafika, dzięki czemu ten typ ozdób wprowadza wiele optymizmu do królestwa najmłodszych. Na plakatach, obrazach, fototapetach i naklejkach ściennych dzieci bez trudu rozpoznają swoje ulubione zwierzątka, ukochanych bohaterów z książek i filmów, lub wizerunki zabawek, znanych im z codziennego życia.

Możemy przebierać wśród najróżniejszych dekoracji ścian do pokoju dziecka, wyeksponowanych na rozmaitych nośnikach. Mamy więc do wyboru tapety ścienne zadrukowane pięknymi deseniami. Drobne kwiaty, serca, kropki, zwierzęta albo chmurki będą się wspaniale prezentować w pokojach najmłodszych.

Dekoracje ścian do pokoju dziecka – wspaniałym rozwiązaniem dekoratorskim jest zastosowanie w królestwach najmłodszych naklejek ściennych, które mogą skutecznie zastąpić plakaty i obrazy przystosowane do standardowego wieszania na ścianach. Oprócz grafiki i kolaży, osobną kategorią prac wydrukowanych na tego typu nośnikach są dekoracje z napisami typograficznymi. Hasła, sentencje i cytaty stworzone specjalnie dla najmłodszych odbiorców, mogą łączyć funkcje estetyczne z edukacyjnymi, co z pewnością docenią nie tylko dzieci, ale również ich rodzice. Polecamy dekoracje do pokoju dziecięcego: 

  • naklejki ze zwierzakami
  • plakaty z alfabetem
  • obrazki z imieniem

Wybierz rodzaj dekoracji, który Cię interesuje tutaj: https://bajecznepokoje.pl/

Dekoracje ścian w pokojach dzieci to fototapety, obrazy, naklejki

Emanujące ciepłem, radością i beztroską barwne motywy doskonale wyglądają wydrukowane na białym tle, z kolei na ciemniejszym wspaniale prezentują się jasne lub jaskrawe wzory. Ciekawym rozwiązaniem dekoratorskim do zastosowania na ściany pokoju dzieci są wieloelementowe układy kompozycyjne obrazów. Dyptyki, tryptyki albo kaskady to doskonała alternatywa dla klasycznych pojedynczych prac.

Wydrukowane na doskonałych materiałach dekoracje ścian do pokoju dziecka charakteryzują się najwyższą jakością i starannością wykonania na każdym etapie produkcji. Grafiki i kolaże stworzone dla najmłodszych odbiorców ożywią pokój dziecka i sprawią, że będzie się w nim czuło jak w swoim prywatnym królestwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *