🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Dekoracje do pokoju niemowlaka – dekoracje o delikatnej kolorystyce

Fototapeta z motywem chmurek z oczkami oraz kropelek deszczu

Dekoracje do pokoju niemowlaka – wzory które zachwycą każdego

Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń w pokoju niemowlaka to niezwykle istotny czynnik, który może znacząco wpłynąć na samopoczucie i rozwój maluszka. Doskonałą formą zdobienia ścian w pokoju dzieci mogą być stylowe naklejki do pokoju niemowlaka, stworzone z myślą o najmłodszych konsumentach.

Dekoracje do pokoju niemowlaka dają bowiem duże pole do popisu, jeśli chodzi o uzupełnienie aranżacji wnętrza i stanowi cenną alternatywę dla krzykliwych akcesoriów, przeznaczonych dla najmłodszych klientów, którymi zasypują nas producenci. Przejrzyste formy graficzne w dekoracjach do pokoju dla niemowlaka podziałają na dzieci rozweselająco, zaś utrzymane w jasnej, pastelowej kolorystyce grafiki – kojąco na żywe temperamenty naszych najmłodszych. Króluje na nich biel. Na ogół jest ona połączona z elementami różu na naklejkach skierowanych do dziewczynek i błękitu na dekoracjach, przeznaczonych do pokojów chłopięcych.

Popularne wzory do pokoju noworodka ze świata bajek i wdzięczne wizerunki zwierząt wprowadzą do ich królestwa ciepłą i przytulną atmosferę, zobacz nasze pomysły tutaj: https://bajecznepokoje.pl/kategoria-produktu/dla-niemowlaka/Dekoracje stworzone z myślą o dzieciach to nie tylko obrazy z rysunkami, ale także wydrukowane w formie naklejek fotografie na przykład z sympatycznymi zwierzątkami. Polecamy:

  • dekoracje do pokoju niemowlaka z chmurkami
  • dekoracje do pokoju niemowlaka z imieniem
  • dekoracje do pokoju niemowlaka z metryczką

Dodatki dla dzieci rozweselą wnętrze!

Doskonałym pomysłem jest też umieszczenie naklejki z imieniem dziecka na przykład na ścianie nad łóżkiem maleństwa. Tego typu ozdoby sprawdzą się nie tylko jako dekoracje ścienne, ale mogą również służyć jako okleiny na meble, drzwi lub inne powierzchnie. Dzięki temu uzyskamy interesujący i nietuzinkowy wygląd dziecięcych pokoju niemowlaka.

Niewątpliwą zaletą naklejek do pokoju niemowlaka, jak również przestrzeni dla tych nieco starszych jest możliwość wymieniania ich, wraz z błyskawicznie dorastającymi maluchami. Każdą naklejkę można zamówić w rozmiarze odpowiadającym gabarytom powierzchni, jaką chcemy ozdobić, jak również każdy wzór może zostać wydrukowany w wybranej wersji kolorystycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *